TWOJA LIGA MISTRZÓW

TERMINARZ
(16.06.2018 – niedziela) 

(kliknij planszę, aby powiększyć)

WYNIKI i STRZELCY BRAMEK
(10.06.2018 – niedziela) 

(kliknij planszę, aby powiększyć)

TERMINARZ
(10.06.2018 – niedziela) 

(kliknij planszę, aby powiększyć)

WYNIKI – STRZELCY – TABELE
(3.06.2018 – niedziela) 

(kliknij planszę, aby powiększyć)

TERMINARZ – 3.06 – niedziela

WYNIKI – STRZELCY – TABELE
(26.05.2018 – sobota) 

(kliknij planszę, aby powiększyć)

TERMINY

10 maja (czwartek ) – uroczyste wręczenie strojów
13 maj (niedziela) – gry grupowe
26 maj (sobota) – gry grupowe
03 czerwiec (niedziela) – gry grupowe – rocznik 2009, 2007/8 grupa B,  2011-grupa B
10 czerwiec (niedziela) –  ćwierćfinały,  półfinały
16 czerwiec ( sobota) – półfinały,  finały

TERMINARZ TLM – 26 maja (sobota)

ZDJĘCIA I FILMY

Zachęcamy do oglądania zdjęć i filmów z III edycji Twojej Ligi Mistrzów! Materiały w całości znajdują się na naszym FACEBOOKU! Poniżej znajduje się odnośnik, w który wystarczy kliknąć

TWOJA LIGA MISTRZÓW na FACEBOOKU

WYNIKI MECZÓW
TWOJA LIGA MISTRZÓW – 13 maj (niedziela)

U – 7 ( rocznik 2011) 9:00 – 12:00,

BOISKO  C – grupa A                                                     
9:00 – 9:25  BAYERN – LIVERPOOL  11:0                                     

9:30 – 9:55 MANCHESTER C. – CHELSEA  5:5                     
10:00 – 10:25 BAYERN – CHELSEA 7:1                                   
10:30 – 10:55 LIVERPOOL – MANCHESTER C.  0:10                         
11:00 – 11:25 BAYERN – MANCHESTER C. 5:2            
11:30 – 11:55 CHELSEA – LIVERPOOL 4:1

BIOSKO   D – grupa B
9:00 – 9:25 NAPOLI – BARCELONA  2:5

10:00 – 10:25  NAPOLI – REAL  2:6  
11:00 – 11:25  BARCELONA – REAL  2:2

 

U – 8 ( rocznik 2010): 9:00 – 12:00,

BOISKO  A  – grupa A                                                     
9:00 – 9:25  NAPOLI – MANCHESTER C.  3:0                 

9:30 – 9:55 ATLETICO M. – BAYERN  2:1                        
10:00 – 10:25 NAPOLI – BAYERN  8:1                        
10:30 – 10:55 MANCHESTER C. – ATLETICO M. 3:0   
11:00 – 11:25  NAPOLI – ATLETICO M. 10:0                 
11:30 – 11:55 BAYERN – MANCHESTER C.  2:1

BIOSKO   B – grupa B
9:00 – 9:25 JUVENTUS – REAL  5:2

9:30 – 9:55  PSG – LIVERPOOL  0:4
10:00 – 10:25  JUVENTUS – LIVERPOOL  4:9
10:30 – 10:55  REAL – PSG4:2
11:00 – 11:25  JUVENTUS – PSG  7:1
11:30 – 11:55  LIVERPOOL – REAL   10:2

BOISKO  D – grupa C
9:30 – 9:55  BVB – CHELSEA 0:5              

10:30 – 10:55  BVB – BARCELONA  18:0                               
11:30 – 11:55  CHELSEA – BARCELONA  17:0

 

U – 10 ( rocznik 2008) godz. 12:30 – 15:00,

BOISKO  C                                                                             
12:30 – 12:55 REAL – NAPOLI  6-2

13:30 – 13:55 REAL – BVB           3-2                 
14:30 – 14:55 REAL – JUVENTUS    8-2

BIOSKO   D
12:30 – 12:55 JUVENTUS – BVB  1-12

13:30 – 13:55  NAPOLI – JUVENTUS    5-6
14:30 – 14:55  BVB – NAPOLI    4-3

BOISKO  A                                                                            
12:30 – 12:55 LIVERPOOL – BARCELONA   2-1

13:30 – 13:55 LIVREPOOL – BAYERN     4-0               
14:30 – 14:55 LIVERPOOL – PSG   1-3

BIOSKO   B
12:30 – 12:55 PSG – BAYERN    0-2

13:30 – 13:55  BARCELONA – PSG    3-1
14:30 – 14:55  BAYERN – BARCELONA    4-2

 

U – 11/12 ( rocznik 2007/2006) godz. 13:00 – 16:00

BOISKO  C                                                                                                                                                                
13:00 – 13:25 PSG – LIVERPOOL         1-11
14:00 – 14:25 PSG – REAL                      5-3      
15:00 – 15:25 PSG – CHELSEA              1-5

 BIOSKO   D
13:00 – 13:25 CHELSEA – REAL    4-1

14:00 – 14:25  LIVERPOOL – CHELSEA    3-2
15:00 – 15:25  REAL – LIVERPOOL      1-3

BOISKO  A                                                                          
13:00 – 13:25 NAPOLI – BVB    3-2                 

14:00 – 14:25 NAPOLI – BAYERN    4-0                    
15:00 – 15:25 NAPOLI – ATLETICO M.    5-2           
15:30 – 15:55 ATLETICO – BARCELONA   1-4  

BOISKO   B
13:00 – 13:25 BARCELONA – BAYERN    4-0
14:00 – 14:25  BVB – ATLETICO M.    11-1
15:00 – 15:25  BVB – BARCELONA   5-1
15:30 – 15:55 BAYERN – BVB    1-1

TERMINY

10 maja (czwartek ) – uroczyste wręczenie strojów
13 maj (niedziela) – gry grupowe
26 maj (sobota) – gry grupowe
03 czerwiec (niedziela) – ćwierćfinały
10 czerwiec (niedziela) – półfinały
16 czerwiec ( sobota) – finały

TERMINARZ TLM – 13 maja (niedziela)

UROCZYSTE WRĘCZENIE STROJÓW – 10 maja

PODZIAŁ NA GRUPY TLM

WRĘCZENIE STROJÓW

Oficjalnie informujemy, że 10 maj od 17:00 zaczynamy rozdawanie strojów, dla poszczególnych roczników biorących udział w III edycji turnieju Twoja Liga Mistrzów

Stroje rozdawać będziemy w tym samym miejscu, gdzie odbyło się losowanie (Park Naukowo Technologiczny i w następującym porządku:

17:00 – 17:30 – rocznik 2011/2012
17:40 – 18:20 – rocznik 2010
18:30 – 19:00 – rocznik 2009
19:10 – 19:40 – rocznik 2008
19:50 – 20:20 – rocznik 2007/2006