DRUŻYNY PARTNERSKIE

STOWARZYSZENIE „EJSMOND CLUB” nawiązało współpracę z Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka Gdynia i Wojskowym Klubem Sportowym „FLOTA” Gdynia. Dzięki temu stworzymy możliwość dalszego szkolenia oraz udziału w rozgrywkach większej liczbie naszych zawodników
– zawodnicy drużyn Szkółki AG, SI Arka i WKS Flota będą objęci wspólnym programem szkoleniowym

FLOTA GDYNIA

373956

Wojskowy klub Sportowy „Flota” Gdynia to stowarzyszenie z osiemdziesięcioletnią historią. Aktualnie w Klubie działa 10 sekcji sportowych zrzeszających ok. 600 członków. Głównym celem działalności Klubu jest integracja i aktywizacja społeczna mieszkańców gminy Gdynia głównie dzieci i młodzieży poprzez zintensyfikowanie działań w obszarze upowszechniania i uprawiania sportu oraz rekreacji w lokalnym środowisku. Mieści się na obiektach Zespołu Sportowego Marynarki Wojennej w GdyniOksywiu. Stowarzyszenie Ejsmond Club nawiązało współprace z Flotą Gdynia jeszcze w 2017 roku.

TRENERZY

Błażej NICIŃSKI

Maciej DĄBROWSKI

EJSMOND CLUB

chylonia2

Jedna z trzech drużyn, w ramach których dzieci będą uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Nasi młodzi zawodnicy z Ejsmond Club swoje mecze rozgrywać będą na obiektach gdyńskiej CHECZY przy ulicy Zamenhofa 17. To aktualnie miejsce, gdzie odbywają się treningi filii Chylonia, ale także Ośrodek Sportowy, na terenie którego tworzyły się podstawy Szkółek Piłkarskich Arki Gdynia. Obiekt gwarantuje doskonałe warunki do treningów i rozgrywania meczów. Główne boisko trawiaste utrzymane jest w bardzo dobrym stanie i stale nadzorowane przez specjalnie przeszkolonych pracowników. Nasi zawodnicy dzięki temu mają komfortowe warunki do treningów oraz rozgrywania meczów.

TRENERZY

Łukasz BORKOWSKI

Adam MACKIEWICZ

SI ARKA GDYNIA

Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia jest kontynuatorem wieloletniego szkolenia młodzieży w Arce Gdynia. Od momentu powstania projektu „Arka na Twojej Dzielnicy”  Szkółki Piłkarskie Arki Gdynia ściśle współpracują z SI ARKA. Stowarzyszenie Inicjatywa to aktualnie 10 drużyn młodzieżowych, to razem 300 młodych piłkarzy w wieku od 7-miu do 16 lat, to także 50-ciu siedmio i ośmiolatków w grupach naborowych. Kadrę szkoleniową stanowią wysoko wykwalifikowani trenerzy piłki nożnej,mający także doświadczenie z pracy w klubach oraz campach tak znanych firm jak AJAX Amsterdam, HSV Hamburg, BAYER 04 Leverkusen czy HANNOVER 96.

TRENERZY

Dariusz MIERZEJEWSKI
(koordynator)

Łukasz GODLEWSKI
(rocznik 2007)

Przemysław WISZNIEWSKI
(rocznik 2008)

Robert USTARBOWSKI
(rocznik 2008)

Bartosz BŁAWAT
(rocznik 2009)

Szymon JAWORSKI
(rocznik 2009)

Tomasz KOŻUCHOWSKI
(rocznik 2010)

Jakub KOWALSKI
(rocznik 2010)

 Chcielibyśmy przekazać , iż : Zarząd Stowarzyszenia Ejsmond Club informuje rodziców oraz zawodników szkółek piłkarskich Arka Gdynia roczników 2006,2007,2008 , że ze względu na przejście do etapu rozgrywkowego w dniach od 11.04-20.04.2018 przedstawiciele Stowarzyszenia będą spotykać się z Państwem na zajęciach, celem udzielenia wszelkich ,informacji dotyczących przejścia do Stowarzyszenia oraz przedłożenia nowej deklaracji niezbędnej do zgłoszenia wyżej wymienionych roczników do rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej