In aktualnosci

SPORT BM – techniczne wsparcie AG Szkółek Piłkarskich!

Codzienne funkcjonowanie naszych szkółek to mnóstwo zdarzeń, czynności i kontaktów. Nasi pracownicy i współpracownicy dbają, aby te kwestie były prowadzone na wysokim poziomie. Dlatego korzystamy z sytemu sportbm, który gwarantuje szybką komunikację, stały dostęp do kalendarzy i informacji klubowych oraz wgląd w aktualny stan rozliczeń na linii szkółka – zawodnik. Dzięki temu narzędziu macie Państwo również możliwość pobrania potwierdzeń dokonywanych płatności, śledzenia frekwencji dziecka i oceny postępów. W miarę potrzeb będziemy korzystali również z pozostałych funkcjonalności systemu.

Aplikacja sportbm to dodatkowo gwarancja zabezpieczenia powierzonych przez AG Szkółki Piłkarskie danych na najwyższym poziomie, zgodnie z dyrektywą RODO. W ustawieniach konta użytkownika macie możliwość sprawdzenia i aktualizacji swoich danych osobowych oraz wgląd w zaakceptowany regulamin i zgody. Nasz dostawca gwarantuje również pełne zabezpieczenie serwerów zlokalizowanych w Polsce oraz stały monitoring prawidłowego przetwarzania danych.

System umożliwia nadanie dostępu dodatkowym opiekunom oraz zawodnikom niepełnoletnim. W razie potrzeby pomocy technicznej w godzinach 9.00 – 17.00 udziela biuro wsparcia sportbm +48 607 770 648 pomoc@sportbm.com.