MŁODZIK D2 gr.II Gdańsk

WYNIKI

 

KOLEJKA 1

GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 0 : 3 ORKAN II RUMIA MKS
GEDANIA III GDAŃSK 2 : 9 LZS II BOJANO
BAŁTYK I GDYNIA AP 1:5  GRYF I WEJHEROWO WKS
UKS JEDYNKA II REDA 6:5 CISOWA GDYNIA
JAGUAR II GDAŃSK 4:1 ISKRA GDYNIA
FLOTA GDYNIA 0:17  ARKA II GDYNIA SI (12.09 18:30)
EJSMOND CLUB 2:3  POMORZANIN GDYNIA 

 

KOLEJKA 2

ORKAN II RUMIA MKS 0 : 11 JAGUAR II GDAŃSK
LZS II BOJANO 14 : 0 GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
CISOWA GDYNIA 3 : 3 GEDANIA III GDAŃSK
AP KP GDYNIA 0 : 10 BAŁTYK I GDYNIA AP
UKS JEDYNKA II REDA 5:2 POMORZANIN GDYNIA
ARKA II GDYNIA SI 2:1  EJSMOND CLUB (04.09 16:30)
GRYF I WEJHEROWO WKS : FLOTA GDYNIA (26.09 16:00)

 

KOLEJKA 3

EJSMOND CLUB 1 : 6 GRYF I WEJHEROWO WKS
JAGUAR II GDAŃSK 2 : 1 LZS II BOJANO
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 4 : 2 CISOWA GDYNIA
FLOTA GDYNIA 0 : 3 AP KP GDYNIA
UKS JEDYNKA II REDA 1 : 6 ARKA II GDYNIA SI
ISKRA GDYNIA 1 : 2 ORKAN II RUMIA MKS
GEDANIA III GDAŃSK :  POMORZANIN GDYNIA

 

KOLEJKA 4

ARKA II GDYNIA SI 21 : 0 GEDANIA III GDAŃSK
BAŁTYK I GDYNIA AP 19 : 0 FLOTA GDYNIA
AP KP GDYNIA 2 : 8 EJSMOND CLUB
GRYF I WEJHEROWO WKS 6 : 1 UKS JEDYNKA II REDA
CISOWA GDYNIA 3 : 3 JAGUAR II GDAŃSK
POMORZANIN GDYNIA 8 : 2 GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
LZS II BOJANO 2:0 ISKRA GDYNIA

 

KOLEJKA 5

ORKAN II RUMIA MKS 0:2  LZS II BOJANO
UKS JEDYNKA II REDA 1:5  AP KP GDYNIA
ISKRA GDYNIA 5:2 CISOWA GDYNIA
JAGUAR II GDAŃSK 8:0  POMORZANIN GDYNIA
EJSMOND CLUB 2:4 BAŁTYK I GDYNIA AP 
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 0:6 ARKA II GDYNIA SI
GEDANIA III GDAŃSK : GRYF I WEJHEROWO WKS

KOLEJKA 6

CISOWA GDYNIA 3 : 2 ORKAN II RUMIA MKS
BAŁTYK I GDYNIA AP 4 : 1 UKS JEDYNKA II REDA
AP KP GDYNIA 10 : 2 GEDANIA III GDAŃSK
POMORZANIN GDYNIA 3 : 2 ISKRA GDYNIA
ARKA II GDYNIA SI 1 : 2 JAGUAR II GDAŃSK
GRYF I WEJHEROWO WKS 11 : 0 GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
FLOTA GDYNIA 0 : 10 EJSMOND CLUB


KOLEJKA 7

ORKAN II RUMIA MKS 1 : 4 POMORZANIN GDYNIA
LZS II BOJANO 10 : 1 CISOWA GDYNIA
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 0 : 3 AP KP GDYNIA
GEDANIA III GDAŃSK 0 : 11 BAŁTYK I GDYNIA AP
ISKRA GDYNIA 5 : 3 ARKA II GDYNIA SI
UKS JEDYNKA II REDA 7 : 0 FLOTA GDYNIA
JAGUAR II GDAŃSK : GRYF I WEJHEROWO WKS


KOLEJKA 8

AP KP GDYNIA 1:8 JAGUAR II GDAŃSK
BAŁTYK I GDYNIA AP 11:0 GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
POMORZANIN GDYNIA 1:3 LZS II BOJANO
GRYF I WEJHEROWO WKS 4:0 ISKRA GDYNIA
ARKA II GDYNIA SI 17:0 ORKAN II RUMIA MKS
EJSMOND CLUB 1:1 UKS JEDYNKA II REDA (30.09 11:00)
FLOTA GDYNIA 1:2 GEDANIA III GDAŃSK (30.09 12:30)

KOLEJKA 9

CISOWA GDYNIA 3:0 POMORZANIN GDYNIA
ISKRA GDYNIA 3:2 AP KP GDYNIA
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 1:4 FLOTA GDYNIA
LZS II BOJANO 1:9 ARKA II GDYNIA SI
ORKAN II RUMIA MKS 0:11 GRYF I WEJHEROWO WKS
JAGUAR II GDAŃSK 2:1 BAŁTYK I GDYNIA AP
GEDANIA III GDAŃSK 1:4 EJSMOND CLUB

KOLEJKA 10

GRYF I WEJHEROWO WKS : LZS II BOJANO
AP KP GDYNIA 1:1 ORKAN II RUMIA MKS
BAŁTYK I GDYNIA AP 2:0 ISKRA GDYNIA
FLOTA GDYNIA 0:15 JAGUAR II GDAŃSK 
EJSMOND CLUB 8:4 GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI 
UKS JEDYNKA II REDA 11:2 GEDANIA III GDAŃSK
ARKA II GDYNIA SI 5:0 CISOWA GDYNIA


KOLEJKA 11

CISOWA GDYNIA 1:9 GRYF I WEJHEROWO WKS
ISKRA GDYNIA 7:0 FLOTA GDYNIA
ORKAN II RUMIA MKS 0:4 BAŁTYK I GDYNIA AP
LZS II BOJANO 4:0 AP KP GDYNIA
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI : UKS JEDYNKA II REDA
JAGUAR II GDAŃSK 7:0 EJSMOND CLUB (21.10 17:00)
POMORZANIN GDYNIA 1:2 ARKA II GDYNIA SI

KOLEJKA 12

BAŁTYK I GDYNIA AP : LZS II BOJANO
GEDANIA III GDAŃSK : GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
AP KP GDYNIA : CISOWA GDYNIA
UKS JEDYNKA II REDA : JAGUAR II GDAŃSK
GRYF I WEJHEROWO WKS : POMORZANIN GDYNIA
FLOTA GDYNIA : ORKAN II RUMIA MKS (28.10 12:30)
EJSMOND CLUB : ISKRA GDYNIA (28.10 11:00)

KOLEJKA 13

ISKRA GDYNIA : UKS JEDYNKA II REDA
LZS II BOJANO : FLOTA GDYNIA (03.11 11:00)
ORKAN II RUMIA MKS : EJSMOND CLUB (03.11 13:00)
CISOWA GDYNIA : BAŁTYK I GDYNIA AP
ARKA II GDYNIA SI : GRYF I WEJHEROWO WKS
JAGUAR II GDAŃSK : GEDANIA III GDAŃSK
POMORZANIN GDYNIA : AP KP GDYNIA


KOLEJKA 14

UKS JEDYNKA II REDA : ORKAN II RUMIA MKS
AP KP GDYNIA : ARKA II GDYNIA SI
GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI : JAGUAR II GDAŃSK
BAŁTYK I GDYNIA AP : POMORZANIN GDYNIA
FLOTA GDYNIA : CISOWA GDYNIA (11.11 12:30)
EJSMOND CLUB : LZS II BOJANO (11.11 11:00)
GEDANIA III GDAŃSK : ISKRA GDYNIA

KOLEJKA 15

LZS II BOJANO : UKS JEDYNKA II REDA
CISOWA GDYNIA : EJSMOND CLUB (17.11 15:00)
GRYF I WEJHEROWO WKS : AP KP GDYNIA
ISKRA GDYNIA : GTS III PRUSZCZ GDAŃSKI
ORKAN II RUMIA MKS : GEDANIA III GDAŃSK
ARKA II GDYNIA SI : BAŁTYK I GDYNIA AP
POMORZANIN GDYNIA : FLOTA GDYNIA (18.11 11:00)

 

TABELA

KADRA
TRENERZY

 STOWARZYSZENIE „EJSMOND CLUB” nawiązało współpracę z Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka Gdynia i Wojskowym Klubem Sportowym „FLOTA” Gdynia. Dzięki temu stworzymy możliwość dalszego szkolenia oraz udziału w rozgrywkach większej liczbie naszych zawodników
– zawodnicy drużyn Szkółki AG, SI Arka i WKS Flota będą objęci wspólnym programem szkoleniowym

DANE KONTAKTOWE

Stowarzyszenie EJSMOND CLUB

81-218 Gdynia
ul.Zamenhofa 17
NIP: 9581689662
REGON: 369648152

e-mai: stowarzyszenie@ejsmondclub.pl
www.ejsmondclub.pl

 

PŁATNOŚCI DOKONUJEMY na następujący nr KONTA:

Stowarzyszenie EJSMOND CLUB
ul.Zamenhofa 17
81-218 Gdynia

nr konta: 79 2490 0005 0000 4520 7885 0964

DO POBRANIA