MŁODZIK D1 gr.I Gdańsk

WYNIKI

KOLEJKA 1
(SO. 17.11.2018 – ND. 18.11.2018)

CISOWA GDYNIA – ZATOKA 95 PUCK 0:7
KTS-K LUZINO FLOTA GDYNIA (17.11) 4:2
KASZUBIA STARZYNO- MKS WŁADYSŁAWOWO 5:0
AP KP GDYNIA – GRYF II WEJHEROWO WKS 0:1
GDYŃSKA AP DĄBROWA – ORKAN RUMIA MKS 7:0
SZTORM MOSTY – LINIA GKS 9:1

KOLEJKA 2
(SO. 25.08.2018 – CZ. 06.09.2018)

LINIA GKS  – KASZUBIA STARZYNO 3:2
ZATOKA 95 PUCK – AP KP GDYNIA 2:1
MKS WŁADYSŁAWOWO – GDYŃSKA AP DĄBROWA 0:8
LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR – SZTORM MOSTY 2:2
FLOTA GDYNIA – CISOWA GDYNIA 1:3
ORKAN RUMIA MKS – KTS-K LUZINO 1:2

KOLEJKA 3
(SO. 01.09.2018 – ND. 02.09.2018)

GRYF II WEJHEROWO WKS – ZATOKA 95 PUCK. 3:1
KTS-K LUZINO – MKS WŁADYSŁAWOWO 9:1
AP KP GDYNIA – FLOTA GDYNIA. 5:1
CISOWA GDYNIA – ORKAN RUMIA MKS. 2:2
KASZUBIA STARZYNO – LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 0:1
GDYŃSKA AP DĄBROWA – LINIA GKS. 4:0

KOLEJKA 4
(SO. 08.09.2018 – ND. 09.09.2018)

SZTORM MOSTY – KASZUBIA STARZYNO 14:0
ORKAN RUMIA MKS – AP KP GDYNIA 3:0
LINIA GKS – KTS-K LUZINO 3:3
LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR – GDYŃSKA AP DĄBROWA 1:1
MKS WŁADYSŁAWOWO – CISOWA GDYNIA 0:7
FLOTA GDYNIA – GRYF II WEJHEROWO WKS 0:14

KOLEJKA 5
(SO. 15.09.2018 – ŚR. 19.09.2018)

KTS-K LUZINO – LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 0 : 2
ZATOKA 95 PUCK-FLOTA GDYNIA 8 : 1
AP KP GDYNIA – MKS WŁADYSŁAWOWO 6 : 1
CISOWA GDYNIA – LINIA GKS 5 : 3
GDYŃSKA AP DĄBROWA – SZTORM MOSTY 1 : 0
GRYF II WEJHEROWO WKS – ORKAN RUMIA MKS 5 : 0

KOLEJKA 6
(SO. 22.09.2018 – ND. 23.09.2018)

LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR -CISOWA GDYNIA 6 : 3
KASZUBIA STARZYNO – GDYŃSKA AP DĄBROWA 0 : 2
LINIA GKS – AP KP GDYNIA 3 : 2
ORKAN RUMIA MKS – ZATOKA 95 PUCK 3 : 4
SZTORM MOSTY – KTS-K LUZINO 2 : 1
MKS WŁADYSŁAWOWO – GRYF II WEJHEROWO WKS 0 : 22

KOLEJKA 7
(SO. 29.09.2018 – ND. 30.09.2018)

CISOWA GDYNIA : SZTORM MOSTY
AP KP GDYNIA – LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 1:3
KTS-K LUZINO – KASZUBIA STARZYNO 5:3
ZATOKA 95 PUCK – MKS WŁADYSŁAWOWO 9:0
GRYF II WEJHEROWO WKS – LINIA GKS 7:0
FLOTA GDYNIA – ORKAN RUMIA MKS 0:4

KOLEJKA 8
(SO. 06.10.2018 – ND. 07.10.2018)

KASZUBIA STARZYNO – CISOWA GDYNIA 1:2
GDYŃSKA AP DĄBROWA – KTS-K LUZINO 3:3
SZTORM MOSTY – AP KP GDYNIA 3:1
LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR – GRYF II WEJHEROWO WKS 1:12
LINIA GKS – ZATOKA 95 PUCK 1:7
MKS WŁADYSŁAWOWO – FLOTA GDYNIA 0:4

KOLEJKA 9
(SO. 13.10.2018 – ND. 14.10.2018)

GRYF II WEJHEROWO WKS : SZTORM MOSTY
ORKAN RUMIA MKS – MKS WŁADYSŁAWOWO 9:0
AP KP GDYNIA – KASZUBIA STARZYNO 2:0
ZATOKA 95 PUCK – LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 3:0
CISOWA GDYNIA – GDYŃSKA AP DĄBROWA 3:2
FLOTA GDYNIA – LINIA GKS 1:3

KOLEJKA 10
(SO. 20.10.2018 – ND. 21.10.2018)

GDYŃSKA AP DĄBROWA – AP KP GDYNIA 4:0
SZTORM MOSTY – ZATOKA 95 PUCK 2:1
KASZUBIA STARZYNO – GRYF II WEJHEROWO WKS 0:10
LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR – FLOTA GDYNIA 2:1
LINIA GKS – ORKAN RUMIA MKS 3:1
KTS-K LUZINO – CISOWA GDYNIA 2:2

KOLEJKA 11
(SO. 27.10.2018 – ND. 28.10.2018)

AP KP GDYNIA : KTS-K LUZINO 0:1
ORKAN RUMIA MKS : LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 2:0
GRYF II WEJHEROWO WKS : GDYŃSKA AP DĄBROWA 4:0
ZATOKA 95 PUCK : KASZUBIA STARZYNO 1:1
MKS WŁADYSŁAWOWO : LINIA GKS 0:4
FLOTA GDYNIA : SZTORM MOSTY 0:5

KOLEJKA 12
(SO. 03.11.2018 – ND. 04.11.2018)

LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR : MKS WŁADYSŁAWOWO
KTS-K LUZINO : GRYF II WEJHEROWO WKS 0:6
KASZUBIA STARZYNO : FLOTA GDYNIA 2:2
CISOWA GDYNIA : AP KP GDYNIA 0:2
GDYŃSKA AP DĄBROWA : ZATOKA 95 PUCK 0:4
SZTORM MOSTY : ORKAN RUMIA MKS 0:1

KOLEJKA 13
(SO. 10.11.2018 – ND. 11.11.2018)

GRYF II WEJHEROWO WKS : CISOWA GDYNIA 5:0
LINIA GKS : LATARNIK CHOCZEWO GTSTIR 0:6
ZATOKA 95 PUCK : KTS-K LUZINO 3:0
ORKAN RUMIA MKS : KASZUBIA STARZYNO 3:0
MKS WŁADYSŁAWOWO : SZTORM MOSTY 1:9
FLOTA GDYNIA : GDYŃSKA AP DĄBROWA (11.11 14:30) 2:5

TABELA

KADRA
TRENERZY

 STOWARZYSZENIE „EJSMOND CLUB” nawiązało współpracę z Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka Gdynia i Wojskowym Klubem Sportowym „FLOTA” Gdynia. Dzięki temu stworzymy możliwość dalszego szkolenia oraz udziału w rozgrywkach większej liczbie naszych zawodników
– zawodnicy drużyn Szkółki AG, SI Arka i WKS Flota będą objęci wspólnym programem szkoleniowym

DANE KONTAKTOWE

Stowarzyszenie EJSMOND CLUB

81-218 Gdynia
ul.Zamenhofa 17
NIP: 9581689662
REGON: 369648152

e-mai: stowarzyszenie@ejsmondclub.pl
www.ejsmondclub.pl

 

PŁATNOŚCI DOKONUJEMY na następujący nr KONTA:

Stowarzyszenie EJSMOND CLUB
ul.Zamenhofa 17
81-218 Gdynia

nr konta: 79 2490 0005 0000 4520 7885 0964

DO POBRANIA