RELACJE

EJSMOND I FLOTA bez punktów na inaugurację wiosny

Pierwsze wiosenne mecze nie były szczęśliwie dla naszych młodych zawodników z Ejsmond Club i Floty Gdynia. Młodzi piłkarze musieli uznać wyższość swoich rówieśników. – Nie poddajemy się – mówi trener Łukasz Borkowski z Ejsmond Club 2007. – To, że przegraliśmy nie ma prawa nas załamywać. Z każdej porażki płynie nauka na przyszłość. 

EJSMOND I FLOTA ZAKOŃCZYŁY RUNDĘ JESIENNĄ

Ejsmond Club i Flota Gdynia w miniony weekend zakończyły swoją pierwszą rundę w rywalizacji związkowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej! Od sierpnia w meczach naszych młodych zawodników nie brakowało emocji, zaangażowania, ale i radości z każdej minuty spędzonej na boisku!

PUNKTY NASZYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH LIGOWYCH

To był dobry weekend w wykonaniu naszych młodych zawodników! Cztery zdobyte punkty pokazują, że ciężko wykonywana na treningach praca daje zamierzone efekty. Na pochwałę zasługują zawodnicy Ejsmond Club, którzy efektownie, bo 5:0 pokonali na wyjeździe Orkan Rumia!

NIEDZIELA BEZ PUNKTÓW

W trudnych, jesiennych warunkach przyszło w niedziele przedpołudnie rywalizować naszym młodym zawodnikom z Ejsmond Club i Floty Gdynia. Punktów tym razem żadnej z drużyn nie udało się wywalczyć, mimo, iż np. Ejsmond prowadził 1:0 z Iskrą Gdynia.

DOBRA LEKCJA DLA LIGOWYCH ZESPOŁÓW

W miniony weekend zespoły Ejsmond Club i Floty Gdynia mierzyły się z silnymi zespołami ligowymi. Ejsmond nie dał rady prowadzącemu w tabeli Jaguarowi Gdańsk. Bez punktów swoje mecze kończyła także Flota. Natomiast Ejsmond Club 2008 w turnieju związkowym rozgrywanym na obiekcie gdyńskiej Checzy zdobył cztery punkty. Żółto-niebiescy pokonali UKS Lider Dębogórze i zremisowali z Orkanem Rumia.

EJSMOND PEWNIE WYGRYWA. FLOTY BEZ PUNKTÓW

Za nami kolejny weekend, w którym nasze drużyny mogły rywalizować z rówieśnikami w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem komplet punktów padł łupem tylko żółto-niebieskich. Ejsmond Club pokonał na własnym boisku 8:4 GTS III Pruszcz Gdański. Swoje mecze porażkami zakończyły obie ekipy Floty Gdynia.

WSZYSTKIE ZESPOŁY ZWYCIĘSKIE! WSZYSTKIE NA WYJAZDACH!

Bardzo dobry weekend dla naszych zespołów! Pierwszy taki w historii naszych występów w rozgrywkach związkowych! Wszystkie zespoły odniosły zwycięstwa i co więcej odniosły je na boiskach rywali! Takich weekendów chcielibyśmy mieć jak najwięcej!

EJSMOND CLUB 2007 na remis! GRAŁY WSZYSTKIE NASZE ZESPOŁY!

W miniony weekend wszyscy nasi młodzi zawodnicy mięli okazję zaprezentować się w rozgrywkach ligowych. Najlepszy wynik osiagnął Ejsmond Club 2007, który zremisował 1:1 z UKS Jedynka Reda! Bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Litwinko. W tej samej lidze Młodzik D2 Flota Gdynia minimalnie przegrała z Gedanią III Gdańsk.

EJSMOND CLUB LEPSZY OD FLOTY

W meczu 6 kolejki ligi MŁODZIK D2 gr.II Flota Gdynia będąca gospodarzem musiała uznać wyższość Ejsmond Club przegrywając 0:10. – Byliśmy lepszy zespołem, ale jeszcze wiele pracy przed nami – mówi Łukasz Borkowski. – Nie możemy zachwycać się wysokim zwycięstwem. No i trzymamy kciuki też za Flotę, aby w kolejnych meczach zdobywała już punkty.

EJSMOND BLISKO PUNKTÓW. ARKA SI ZA MOCNA DLA FLOTY

W środę kolejne mecze rozegrały zespoły Floty Gdynia i Ejsmond Club rywalizujące w grupie MŁODZIK D2. Ejsmond był niezwykle blisko wywalczenia przynajmniej jednego punktu. Dwa razy obejmował prowadzenie, ale ostatecznie to rywale wyjeżdżali z Zamenhofa bogatsi o trzy punkty. Flota natomiast musiała uznać wyższość SI Arki, co nie było niespodzianką.

EJSMOND i FLOTA TYM RAZEM BEZ PUNKTÓW

Nie udało się naszym zespołom w niedziele wywalczyć punktów w swoich kolejnych meczach ligowych. Ejsmond Club uległ Bałtykowi Gdynia 2:4, natomiast Flota Gdynia wyraźnie przegrała z Gryfem Wejherowo. Okazja, aby poprawić humory nadarzy się jednak bardzo szybko, bo już w środę nasze zespoły ponownie wybiegną na boiska ligowe.

PUNKTY BYŁY BARDZO BLISKO! DOBRE MECZE EJSMOND I FLOTY

– Dla mnie to nasi zawodnicy są dziś zwycięzcamimówił po meczu Ejsmond trener Łukasz Borkowski. Wszyscy skazywali ich na porażkę, a oni długo prowadząc przegrali dopiero w końcówce. Brawa dla chłopaków!  – Szkoda niewykorzystanych okazji, aby doprowadzić do remisu 2:2, ale i tak moim zawodnikom należą się słowa pochwałymówi Marcin Rumian, trener Floty Gdynia. 

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO EJSMOND CLUB! GRAŁA TEŻ FLOTA

Długo nasi młodzi zawodnicy z Ejsmond Club nie kazali czekać na pierwsze zwycięstw! Już w swoim drugim występie w rozgrywkach MŁODZIK D2 zespół pod wodzą trenera Łukasza Borkowskiego pokonał AP KP Gdynia! – Wielkie brawa dla wszystkich zawodnikówmówi szkoleniowiec! 

EJSMOND I FLOTA ZAINAUGUROWAŁY ROZGRYWKI!
W środowe popołudnie na boisko Obiektu Sportowego CHECZ wybiegły drużyny Ejsmond Club i Flota Gdynia! Nasze zespoły po raz pierwszy zagrały w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Choć oba spotkania zakończyły się zwycięstwem rywali to jednak jak to mówią „pierwsze koty za płoty” i w kolejnych spotkaniach będzie już tylko lepiej.