In aktualnosci

– Dla mnie to nasi zawodnicy są dziś zwycięzcamimówił po meczu Ejsmond trener Łukasz Borkowski.Wszyscy skazywali ich na porażkę, a oni długo prowadząc przegrali dopiero w końcówce. Brawa dla chłopaków! 
– Szkoda niewykorzystanych okazji, aby doprowadzić do remisu 2:2, ale i tak moim zawodnikom należą się słowa pochwały – mówi Marcin Rumian, trener Floty Gdynia. 

To właśnie Flota jako pierwsza zameldowała się na boisku. O godzinie 17.00 podejmowała zespół Cisowej Gdynia. Do przerwy wszystko układało się po myśli Floty. Zespół trenera Marcina Rumiana prowadził 1:0.
Po zmianie stron do głosu doszli goście i nie tylko wyrównali, ale także wyszli na prowadzenie 2:1.
– Mieliśmy swoje sytuacje by podwyższyć wynikmówi trener Rumian – W drugiej połowie trochę opadliśmy z sił przez co stracone 3 bramki w tym trzecia z karnego.
Flota miała kilka groźnych strzałów mogących dać wynik 2-2. Zawiodła tym razem skuteczność.
– Dobrym prognostykiem na przyszłość jest kilka składnych akcji. Chłopcy wiedzą jak dużo pracy przed nimi – kończy mimo wszystko optymistycznie trener Rumian.

Wielką niespodziankę miał szansę sprawić Ejsmond Club. Przed meczem wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadały wysokie zwycięstwo Arki Gdynia SI, chłopców trenujących ze sobą już dłuższy czas. Jeszcze jednak raz okazał się jak piękna i zarazem brutalna potrafi być piłka nożna! Ejsmond walczył od pierwszej minuty jak równy z równym. W niczym zawodnicy trenera Łukasza Borkowskiego nie ustępowali rywalom, a co więcej zdołali jeszcze wyjść na prowadzenie!
Taki wynik utrzymywał się bardzo długo, ale w końcówce spotkania Arka zdołała wyrównać, a chwilę później zdobyć zwycięską bramkę.
– Zabrakło nam dwóch minutmówi trener Borkowski. – Moje serce dziś jednak radowało się z tego co chłopaki pokazali! Z taką grą nie straszny nam będzie żaden przeciwnik w tej lidze! Jeszcze raz wielkie słowa pochwały i teraz praca, praca i jeszcze raz praca na treningach! 

 

1 kolejka MŁODZIK D1 gr.I Gdańsk
g.17.00 FLOTA GDYNIA – Cisowa Gdynia 1:3 (1:0)

2 kolejka MŁODZIK D@ gr.II Gdańsk
g.18.30 Arka II Gdynia SI – EJSMOND CLUB 2:1 (0:1)