Program NNZS

Program społeczny dla dzieci i młodzieży najbardziej potrzebującej NNZS

„ Nigdy Nie Zostaniesz Sam”

 

Fundacja Rafała Murawskiego „Nigdy Nie Zostaniesz Sam” powołuje program społeczny skierowany do dzieci i młodzieży najbardziej potrzebujących o nazwie „NNZS” czyli „Nigdy Nie Zostaniesz Sam”.

Jako Fundacja mamy przyjemność prowadzić zajęcia piłkarskie na terenie całej Gdyni, dbając przy tym o rozwój najmłodszych chłopców i dziewczynek. Wychowujemy po przez sport zaszczepiając w najmłodszych zawodnikach i zawodniczkach ducha sportowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair-play oraz wrażliwości i otwartości w stosunku do osób potrzebujących.

Chcemy realizować misję społeczną dbając o dobro najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim dzieciom kochającym sport (w tym przypadku piłkę nożną) możliwość uprawiania tej dyscypliny.

Wiemy, że życie pisze różne scenariusze i niektórzy najmłodsi z różnych powodów są pozbawieni możliwości realizowania swoich pasji.

Postanowiliśmy zadbać o najbardziej potrzebujących i stworzyć program, który będzie wyrównywał szanse, który otworzy drzwi przed dziećmi i młodzieżą najbardziej potrzebującą naszej pomocy, a których nie stać na opłacanie dobrowolnych składek członkowskich.

W ramach programu dzieci otrzymają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach piłkarskich w poszczególnych filiach (Pogórze, Obłuże, Rumia, Władysławowo, Witomino, Wiczlino, Redłowo, Chylonia) oraz strój sportowy w skład którego wchodzi koszulka, spodenki, getry oraz dres reprezentacyjny. Dodatkowo uczestnictwo w meczach piłkarskich pierwszego zespołu Arki Gdynia, a także dofinansowanie na obozy sportowe oraz półkolonie.

Prosimy o kontakt na adres e-mail fundacja@nigdyniezostanieszsam.pl bądź kontakt telefoniczny 883-934-110

Wymogi przystąpienia do programu „NNZS” to trudna sytuacja materialna potwierdzona przez placówkę oświatową (psycholog, pedagog) lub przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wszystkie wnioski będę rozpatrywane indywidualne przez Zarząd Fundacji Rafała Murawskiego „Nigdy Nie Zostaniesz Sam”.