In aktualnosci

 

Długo nasi młodzi zawodnicy z Ejsmond Club nie kazali czekać na pierwsze zwycięstw! Już w swoim drugim występie w rozgrywkach MŁODZIK D2 zespół pod wodzą trenera Łukasza Borkowskiego pokonał AP KP Gdynia! – Wielkie brawa dla wszystkich zawodnikówmówi szkoleniowiec! 

 

– Wyciągnęliśmy wnioski z porażki w meczu środowym z Gryfem Wejherowomówi trener Borkowski.Zdominowaliśmy przeciwnika i pewnie zainkasowaliśmy trzy punkty. 

O zwycięstwie zdecydowała walka i nieustępliwość. Z każdą minutą trwającego spotkania widać było, że zawodnicy w żółto-niebieskich koszulkach czują się co raz pewniej na boisku, a obrana taktyka sprawdza się doskonale.

–  Pierwsze, historyczne zwycięstwo stało się faktemmówi trener Borkowski. – Będziemy dążyć do tego, aby także w kolejnych spotkaniach gra cieszyła naszych młodych zawodników, a jeśli tak będzie to i wyniki będą takie jak w sobotę.

 

Natomiast szczęścia nie miały w miniony weekend zespoły Floty Gdynia. Obie ekipy niestety przegrały swoje mecze. W sobotę wysoką porażkę poniosła Flota występująca w lidze MŁODZIK D2.

– Od samego początku spotkania dominowała, co przynosiło bramkę za bramkąinformuje trener Maciej Dąbrowski. Piłkarze Floty mimo wszystko nie poddawali się i zawzięci próbowali strzelić pierwszą bramkę w sezonie. Niestety nasze ataki szybko były zatrzymywane, a przeciwnicy wychodzili z groźnymi kontrami.

Był to dopiero drugi mecz chłopców Floty. Duża lekcja futbolu, ale jeszcze wiele treningów przed zawodnikami i czekamy na piękne chwile dla Floty!

 

4 kolejka MŁODZIK D2 grupa 2 Gdańsk
(1 września – sobota)
g.15.00: Bałtyk I Gdynia AP – Flota Gdynia 19:0
g.17.00: AP KP Gdynia – Ejsmond Club 2:8

>> pozostałe wyniki:
Gryf I Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 6:1
Cisowa Gdynia – Jaguar II Gdańsk 3:3
Arka II Gdynia SI – Gedania III Gdańsk 21:0
Pomorzanin Gdynia – GTS III Pruszcz Gdański 8:2

 

2 kolejka MŁODZIK D1 grupa 2 Gdańsk
(2 września – niedziela)
g.15.00: AP KP Gdynia – Flota Gdynia 5:1

>> pozostałe wyniki:
Kaszubia Starzyno – Latarnik Choczewo 0:1
Cisowa Gdynia – Orkan Rumia 2:2
Gdyńska AP Dąbrowa – GKS Linia 4:0
KTS-K Luzino – Władysławowo 9:1
Gryf II Wejherowo – Zatoka Puck 3;1