In Uncategorized

Wiemy, że nie mogliście się doczekać! Prawdę mówiąc MY TEŻ !!! 

Rozpoczynamy więc zapisy do III edycji turnieju TWOJA LIGA MISTRZÓW, turnieju, który w poprzednich latach przyniósł nam tak wiele pozytywnych emocji i pozostawił w pamięci tak wiele niesamowitych wspomnień!

Piękne gole, wspaniale akcje, ale przede wszystkim uśmiech na twarzy i niezapomniane weekendy spędzone na boiskach gdyńskiej Checzy – to wszystko powróci w III edycji TWOJEJ LIGI MISTRZÓW !!! Od wtorku 20 lutego rozpoczynamy zapisy, który prowadzić będziemy za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego. Wystarczy kilka minut, aby zapisać dziecko do naszego turnieju!

Rywalizacja w Twojej Lidze Mistrzów to oczywiście zabawa, ale pamiętajmy również o aspekcie czysto piłkarskim – wspomina trener koordynator Szkółek Piłkarskich AG Krzysztof Janczak.Poprzez takie turnieje dzieci przyzwyczajają się do rywalizacji, kibiców, czują się jak prawdziwi piłkarze. To ma zaprocentować w przyszłości, gdyż pamiętajmy, że Szkółki Piłkarskie Arki Gdynia to dla młodych adeptów dopiero pierwszy krok na drodze do spełnienia piłkarskich marzeń. 

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach tak i w 2018 roku Twoja Liga Mistrzów zostanie rozegrana w maju i czerwcu.

To idealny terminmówi Tomasz Lisowski, trener w strukturach AG Szkółek i były reprezentant Polski. Chcemy, aby dzieci czerpały jak najwięcej radości z gry w piłkę w najlepszych możliwie warunkach. Oczywiście nie trzeba również przekonywać, że takie zapewniamy, gdyż Obiekt Sportowy CHECZ jest idealnym miejscem do rozegrania Twojej Ligi Mistrzów. Mam nadzieję i wieżę w to, że wielu z uczestników turnieju w przyszłości zobaczymy nie tylko na boiskach Ekstraklasy, ale także w koszulce z orłem na piersi.

Zanim jednak zawodnicy przystąpią do rywalizacji odbędzie się oficjalne losowanie zespołów. Ta uroczystość odbędzie się w Parku Naukowo Technologicznym w piątek 9 marca o godzinie 17.00.

Ponad miesiąc później do rąk naszych młodych podopiecznych trafią specjalnie przygotowane koszulki, które będą wiernie odwzorowywać trykoty w jakich po boiskach Ligi Mistrzów biegają m.in. Leo Messi, Cristiano Ronaldo i oczywiście nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski!

W tym roku chyba najwięcej młodych piłkarzy chce upodabniać się do popularnego ‚Lewego’ – mówi Tomasz Lisowski.Mamy nadzieję, że to też dobry znak przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. 

Koszt uczestnictwa w turnieju Twoja Liga Mistrzów to 220 zł. W tej cenie oprócz kilku weekendów niezapomnianych sportowych wrażeń dziecko otrzymuje komplet meczowy danej drużyny piłkarskiej składający się z koszulki, spodenek i getrów. 

 

  • ZAPISY dzieci na III edycję TWOJEJ LIGI MISTRZÓW za pomocą formularza >>>KLIKNIJ<<<
  • Termin losowania zespołów: 9 marca 2018 – piątek g.17.00 Park Naukowo Technologiczny Gdynia
  • Termin rywalizacji: maj/czerwiec (dokładne terminy podamy wkrótce)
  • Koszt uczestnictwa: 220 zł (w tym komplet meczowy koszulka, spodenki, getry)
  • Wpłata wpisowego odbywa się na konto Fundacji Rafała Murawskiego „Nigdy Nie Zostaniesz Sam”, gdzie w temacie wpłaty wpisujemy imię i nazwisko dziecka oraz filię