In aktualnosci

Już wkrótce AG Szkółki Piłkarskie wracają do treningów. Od września wznawiamy treningi po przerwie wakacyjnej, a już wkrótce przekażemy PLAN TRENINGOWY na okres jesienny! Grafik opublikujemy na naszym profilu FB, na stronie internetowej oraz na platformie sportBM.

Wiemy, że już wielu młodych zawodników nie może doczekać się pierwszych zajęćmówi trener koordynator Krzysztof Janczak. – Mamy nadzieję, że wypoczęci po wakacjach z ochotą wrócą do treningów. 

Wrzesień to także okres, gdy do Szkółek Piłkarskich Arki Gdynia trafiają dzieci najmłodsze dopiero rozpoczynające swoją przygodę z piłką nożną.

Dla rodziców najmłodszych dzieci i ich samych mamy ważną informację dotyczącą naborówmówi trener Janczak. Gdy pojawi się grafik treningowy prosimy o sprawdzenie, gdzie Państwu będzie najlepiej przyprowadzić swojego dziecko, do jakiej filii. Pamiętajmy, że pierwsze zajęcia są darmowe! Najważniejsze, aby dziecko zobaczyło, czy ma ochotę w treningach uczestniczyć. Mamy oczywiście nadzieję, że tak będzie, a wtedy dopiero prosimy o dopełnienie kwestii formalnych. 

O wszystkich najważniejszych kwestiach, a więc: naborach, grafiku treningowym, regulaminie, opłatach, deklaracjach i strojach treningowych można przeczytać na naszej stronie internetowej. Oczywiście jeszcze w osobnej zbiorczej wiadomości będziemy przypominać i informować!