ZGRUPOWANIA

W tym roku zapraszamy WSZYSTKICH naszych młodych zawodników na letnie zgrupowanie sportowe, które organizujemy w PUCKU! Nadmorska miejscowość jest idealną lokalizacją, nie tylko ze względu na walory rekreacyjne, ale także ze względu na bogatą bazę sportową i interesujący plan zajęć poza treningowych.


KARTA INFORMACYJNA

Obóz sportowy – PUCK 2018

Termin: 25.06-1.07 2018 (zaczynamy obiadem, kończymy śniadaniem)
Miejsce: Pokoje Gościnne AG Bałtyk-Sport, ul. Judyckiego 3
Koszt: 900 zł
Zaliczka: 300 zł do dnia 31.05 na podane konto bankowe

ATRAKCJE wliczone w cenę:
– park linowy
– ognisko integracyjne
– wspólne plażowanie
– zwiedzanie portu i rynku w Pucku
– rejs żaglówkami po zatoce puckiej
– Park Ewolucji (Sławutowo koło Pucka)


Wszystkich naszych młodych piłkarzy zabieramy w tym roku do PUCKA! Ta nadmorska miejscowość będzie idealną bazą do treningów, miejsce, gdzie nie zabraknie atrakcji poza treningowych, ale także jest na tyle blisko Trójmiasta, że w każdej trudnej sytuacji pozwoli rodzicom w nie więcej niż godzinę dotrzeć na miejsce zgrupowania.

Pokoje gościnne, w których będziemy zakwaterowani znajdują się tylko 100 metrów od linii brzegowej! W sąsiedztwie znajdują się rynek, molo, port i plaża. Na zajęcia treningowe dzieci będą miały niewiele pond 400 metrów, a warto nadmienić, że obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są doskonale przygotowane!

Dodatkowo czas pomiędzy zajęciami naszym młodym adeptom wypełnią przygotowane przez nas atrakcje! Każdy dzień szczegółowo zaplanowany jest przez naszą kadrę szkoleniową. Liczymy na obecność jak największej liczby dzieci. Zapisy drogą e-mailową (biuro@ag-szkolkipilkarskie.com). Do 31 maja należy wpłacić zaliczkę w kwocie 300 zł. Całościowa kwota wyjazdu na zgrupowanie to 900 zł.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z Ustawą z dnia 04.03.1994 roku o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz.U.z 2012 poz.592 z późn.zm.) dotyczącą dofinansowana wypoczynku dzieci ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych .

W związku z tym proponujemy podjęcie następujących kroków :
1.Proszę się upewnić czy Wasz zakład pracy posiada zakładowy fundusz socjalny.
2.Następnie zgłosić się do kadr w celu złożenia wniosku
3.Zglosić się do organizatora obozu Spółki Football Club o fakturę potwierdzającą pobyt Państwa dziecka na obozie .


UWAGA !!!

ZAWODNICY ZGŁOSZENI DO STOWARZYSZENIA EJSMOND CLUB !!!

Część naszych zawodników, którzy po przejściu testów zostanie zgłoszona do Stowarzyszenia Ejsmond Club, które przygotowywać się będzie do gry w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej będzie upoważniona do wyjazdu na zgrupowanie do CZŁUCHOWA !!!
Informacja, które to będą dzieci pojawi się na początku maja! Zgrupowanie w Człuchowie zostanie zorganizowane w dniach 30.07-5.08 2018 . Koszt uczestnictwa w tym obozie to 950 zł. Istnieje oczywiście możliwość, aby dziecko pojechał zarówno do Pucka jak i do Człuchowa!

KARTA INFORMACYJNA

Obóz sportowy – CZŁUCHÓW 2018

Termin: 30.07-5.08 2018 (zaczynamy obiadem, kończymy śniadaniem)
Miejsce: Zespół Szkół Sportowych Człuchów ul.Koszalińska 2a
Koszt: 950 zł
Zaliczka: 300 zł do dnia 31.05 na podane konto bankowe

ATRAKCJE wliczone w cenę:
– Eksperymentarium Chojnice
– park wodny
– park linowy
– ognisko integracyjne

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – OBÓZ CZŁUCHÓW