In aktualnosci

Witajcie już w 2018 roku! Przed nami rok pełen wyzwań, ale i rok pełen sportowych emocji! PRZYPOMINAMY, że zgodnie z naszymi zapowiedziami oraz informacją, która pojawiła się na naszej stronie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia (<<kliknij>>) od dnia 1 stycznia w życie wchodzi nowy regulamin!

To pokłosie naszych obserwacji z funkcjonowania AG Szkółki w 2017 roku i planów jakie mamy do zrealizowania w 2018 roku! Ważną kwestią jest płatność za członkostwo, która wynosi teraz 120 zł. i obowiązuje przez cały rok,  w celu zabezpieczenia ciągłości działania  Szkółek Piłkarskich Arki Gdynia. Zwolnione z opłaty w okresie wakacyjnym są dzieci biorące udział w półkoloniach i obozach Sportowych organizowanych przez Fundacje. Pozostałe dzieci dokonujące regularnie opłaty mają prawo do uczestnictwa w treningu letnim organizowanym na boiskach Checz Gdynia.

Obowiązkowym jest także posiadanie platformy SPORT BM, która jest miejscem do komunikacji pomiędzy organizatorami, a rodzicami i opiekunami. Opłata roczna za korzystanie z platformy to 30 zł.

Dodatkowo pamietajmy, aby dzieci trenowały w sprzęcie, który przygotowuje i który należy zamawiać u NAS drogą e-mailową. Jednolity ubiór treningowy jest niezbędny w kwestii wizerunkowej!
Pełen regulamin dostępny jest w tym miejscu <kliknij>

Oczywiście wszystkim składamy NAJLEPSZE ŻYCZENIA SAMYCH SUKCESÓW i WIELU NIEZAPOMNIANYCH CHWIL w 2018 roku !!!