In aktualnosci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nowym koordynatorem projektu „Arka na Twojej Dzielnicy” został trener Krzysztof Janczak! Pełniący do tej pory tę funkcję Krystian Żołnierewicz przekazał trenerowi Janczakowi wszystkie swoje obowiązki. Od poniedziałku to właśnie trener Janczak będzie kierował AG Szkółkami Piłkarskimi, do trenera Janczaka należy także kierować wszystkie pytania dotyczące kwestii sportowych.

Oczywiście prosimy w miarę możliwości o nie zasypywanie ‚gradem’ pytań trenera koordynatora Krzysztof  Janczaka już pierwszego dnia. Większość informacji można uzyskać drogą e-mailową i taki sposób komunikacji prosimy preferować. Kontakt telefoniczny jest oczywiście jak najbardziej możliwy i koordynator będzie w ten sposób także udzielał wszystkich informacji.

Nie ulega natomiast wątpliwości, że koordynatorem została osoba bardzo doświadczona szczególnie w piłce młodzieżowej. 25 lat pracy, ogromna liczba wychowanych młodych zawodników świadczy tylko o tym, że trener Janczak jest najbardziej odpowiednią osobą jakiej mógł zostać powierzony obowiązek kierowania Szkółkami Arki Gdynia.

– Tak naprawdę tylko chwilę zastanawialiśmy się, kto po rezygnacji Krystiana Żołnierewicza będzie odpowiednią osobą do pokierowania AG Szkółkami Piłkarskimi mówi Rafał Murawski, najważniejsza osoba w Fundacji „Nigdy Nie Zostaniesz Sam”, która jest twórcą projektu „Arka na Twojej Dzielnicy”. – Doświadczenie trenera Krzysztofa, długoletnia praca w Arce Gdynia, a także w Pomorskim Związku Piłki Nożnej w kadrach wojewódzkich, nie pozostawiały wątpliwości.

Trener Krzysztof Janczak w poprzednim roku prowadził zajęcia w AG Wiczlino.

W nadchodzącym tygodniu podamy kadrę, która będzie prowadziła zajęcia w poszczególnych filiach. Tak jak już wspominaliśmy wcześniej treningi rozpoczynamy 11 września.

 

KRZYSZTOF JANCZAK
kontakt: tel.: 535-191-434
e-mail: biuro@ag-szkolkipilkarskie.com

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener UEFA A. Od 25 lat pracuje w klubie Arka Gdynia z młodzieżą. Trener Kadry Pomorza rocznika 1994, 1999 i 1998. Aktualnie trener juniorów młodszych w zespole Arki Gdynia. Wyszkolił wielu zawodników grających obecnie w ekstraklasie i I lidze.