KIM JESTEŚMY ?

PROJEKT
" Arka Na Twojej Dzielnicy "

Ideą naszych szkółek  jest przygotowanie zawodników w każdym aspekcie sportowym
do odpowiedniego funkcjonowania w drużynach występujących w lidze. 

Celem naszego projektu na zasadzie którego w Gdyni ma powstać więcej klubów satelitarnych w większych dzielnicach miasta, jest zapewnienie jak najlepszych warunków do rozwoju piłkarskiego w jak najbliższej okolicy od domu.

Idea projektu

Przygotowany przez nas projekt kierowany jest dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcą połączyć możliwość uprawiania sportu – piłki nożnej, rozwoju fizycznego i przywiązania do barw klubowych Arki Gdynia.

Motto

Nie ważne czy będziesz zawodowym piłkarzem, wiernym kibicem czy tylko sympatykiem naszego klubu.

Najważniejsze byś był wartościowym człowiekiem a wartości, których nabędziesz przekazywał swojej rodzinie i najbliższemu otoczeniu

Cele

Celem Fundacji jest :

-Utworzenie Szkółek piłkarskich pod hasłem

„Arka na Twojej dzielnicy”

-Możliwość rozwoju zainteresowań dzieci chcących uprawiać piłkę nożną w sposób zorganizowany, usystematyzowany z dbałością o rozwój psychofizyczny dziecka. 

-Wyciągnięcie ręki do opiekunów adeptów naszych szkółek poprzez organizowanie zajęć sportowych w możliwie najbliższym sąsiedztwie miejsca zamieszkania 

Nasz program będzie realizowany poprzez zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz zajęcia wychowawcze, w których nadrzędnym celem będzie wychowanie w duchu fair play oraz zawsze godne reprezentowanie żółto-niebieskich barw.

TRENERZY

Bartosz Zawidzki
Chylonia

Błażej Niciński
Północ

Łukasz Borkowski
Wiczlino

Krzysztof Janczak
Centrum

Piotr Wilk
Wiczlino

Tomasz Lisowski
Karwiny