In Uncategorized

Wkrótce do Gdyni po przerwie na udane dla naszej reprezentacji mecze Eliminacji Mistrzostw Świata wróci Ekstraklasa. 22 października Arka zagra z Jagiellonią Białystok i na ten dzień Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki przygotowało wiele niespodzianek. Już teraz warto zarezerwować sobie czas i pojawić się na stadionie!

O tej akcji będziemy jeszcze przypominać także na naszej stornie internetowej i w mediach społecznościowych. Poniżej informacja jak zdobyć darmowe wejściówki i wspólnie z klasą dopingować żółto-niebieskich.

 


Wszystkie szkoły na Arkę! Kibicuj z klasą!

Zapraszamy serdecznie wszystkie szkoły na mecze Arki Gdynia! Zbierz swoją klasę, grupę znajomych ze szkoły i razem głośnym dopingiem wspierajcie „Arkowców” podczas spotkań rozgrywanych w Gdyni!

Wystarczy, że Wasza szkoła wyrazi chęć skorzystania z naszej promocji i zbierzecie grupę min. 10 osób (plus opiekun), a za darmo otrzymacie bilety na trybunę „GOSiR”.

 

Skorzystaj z bezpłatnego zaproszenia- KIBICUJ Z KLASĄ! Więcej informacji dotyczących akcji otrzymacie pod adresem: bilety@arka.gdynia.pl.

Na dzieci czekać będzie min.:

  • Puchar oraz Superpuchar Polski wraz z dedykowaną grafiką do pamiątkowych zdjęć dla całych klas, wykonywanych przez fotografa Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki,
  • klubowa maskotka – „Śledź”,
  • wielka oprawa kibicowska,
  • wiele innych atrakcji!