KADRA SZKOLENIOWA

AG CHYLONIA

 • Łukasz Borkowski
  Łukasz Borkowski TRENER

  Absolwent XXI Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Jest wychowankiem Debiutanta Gdańsk, z którego przyszedł do Arki Gdynia i tam kontynuował swoją przygodę piłkarską. Obecnie reprezentant Polski w piłce nożnej plażowej oraz aktualnych Mistrzów Polski w tej dyscyplinie BSC Grembach Lodź.

 • Jakub Izdebski
  Jakub Izdebski TRENER

  Student AWFiS w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne. Z piłką nożną związany „od zawsze”. Wychowanek Arki Gdynia rocznika 1997. Obecnie trener asystent w AG Chylonia.

AG OBŁUŻE & POGÓRZE

 • Maciej Dąbrowski
  Maciej Dąbrowski TRENER

  Student AWFiS w Gdańsku, ukończył kurs instruktora sportu w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Od 2011 roku pracuje z dziećmi jako trener. Wcześniej jako zawodnik przeszedł wszystkie szczeble juniorskie w Poloni Pasłęk. Tam też zbierał pierwsze doświadczenie trenerskie, gdzie realizował praktyki. Odbył staże w takich klubach jak GKS Bełchatów i Hansa Rostock. Uczestnik wielu kursów i konferencji organizowanych m.in przez PZPN. Ostatnio był trenerem w Gedanii Gdańsk.

 • KUBA SZESZKO
  KUBA SZESZKO TRENER

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Sport, obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Od 2014 roku licencjonowany trener UEFA B.

 • Jakub Kowalczyk
  Jakub Kowalczyk TRENER

  Absolwent studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku Sport ze specjalizacją – trener piłki nożnej, dzięki której uzyskał dyplom
  instruktora piłki nożnej. Aktualnie kontynuuje edukacje na studiach magisterskich o kierunku zarządzanie w sporcie. Jest licencjonowanym trenerem UEFA C. Posiada kwalifikacje nauczyciela nauczania wczesnoszkolnego ”Kids Athletics” nadanego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Doświadczenie w pracy z młodymi zawodnikami zdobywał pod kierownictwem trenerów UEFA A oraz UEFA PRO. Obecnie jest trenerem prowadzącym w fili AG Pogórze oraz AG Obłuże.

AG RUMIA

 • BŁAŻEJ ADAMUS
  BŁAŻEJ ADAMUS TRENER
 • KUBA SZESZKO
  KUBA SZESZKO TRENER

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Sport, obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Od 2014 roku licencjonowany trener UEFA B.

AG WICZLINO

 • Adam Mackiewicz
  Adam Mackiewicz TRENER

  Aabsolwent Gdańskiej AWFiS na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność- sport szkolny. Licencjonowany instruktor Kulturystyki, trener UEFA B. W strukturach Arki pracuje od 5 lat.

 • TOMASZ LISOWSKI
  TOMASZ LISOWSKI TRENER
 • Łukasz Nowakowski
  Łukasz Nowakowski TRENER

  Pierwsze kroki stawiał z słynnej SKS „trójka” Ciechanów. Reprezentant kadry wojewódzkiej oraz makroregionu województwa Mazowieckiego. Zawodnik MKS Ciechanów. Po przyjeździe na studia do Gdańska związał się z klubem KS Chwaszczyno, z którym awansował od A klasy do 4 ligi. Absolwent i reprezentant w piłce nożnej AWFiS. Magister wychowania fizycznego i trener II klasy. Trener w filii Wiczlinio. Prywatnie fan Arsenalu.

 • KRZYSZTOF JANCZAK
  KRZYSZTOF JANCZAK TRENER

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener UEFA A. Od 25 lat pracuje w klubie Arka Gdynia z młodzieżą. Trener Kadry Pomorza rocznika 1994, 1999 i 1998. Aktualnie trener juniorów młodszych w zespole Arki Gdynia. Wyszkolił wielu zawodników grających obecnie w ekstraklasie i I lidze.

AG WITOMINO

 • KSAWERY SOWIŃSKI
  KSAWERY SOWIŃSKI TRENER

  „Ksawery Sowiński – poprzez bycie trenerem i psychologiem pracującym w sporcie łączy swoją pasję do piłki, nauki i obcowania z ludźmi. Jeszcze podczas magisterskich studiów
  psychologicznych zdobył wszystkie wymagane kursy trenerskie w Londyńskim oddziale Football Association (Level 1,2; Youth Module 1,2). Jako trener pracował lub nadal pracuje z rocznikami SI ARKA Gdynia 2008, 2006B, 2004. Obecnie doktoryzuje się na Uniwersytecie Gdańskim, z tematyki psychologii sportu. Jest współzałożycielem projektu PsychoSportica, gdzie przekazuje wiedzę, umiejętności i tworzy narzędzia przyspieszające rozwijanie talentu sportowców oraz szkoli w tym celu trenerów. W wolnym czasie zajmuje się…także piłką nożną m.in. grając w ligach NL6 i Playarena oraz zatracając się w grze Football Manager (w której to na Mistrzostwach Polski w 2005r. zdobył 3 miejsce). Obecnie przygotowuje się do kontynuowania kursów trenerskich w Anglii na poziomie UFEA B”

AG REDŁOWO

 • SZYMON HARTMAN
  SZYMON HARTMAN TRENER
 • RAFAŁ GŁOWACKI
  RAFAŁ GŁOWACKI TRENER

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Tytuł magisterski otrzymał w 2008 roku broniąc pracę pod tytułem „Proces Szkolenia Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej”. Wzorce i zainteresowanie, które czerpie w pracy trenerskiej to Bundesliga. Swoją pracę trenerską rozpoczął w 2010 roku jako trener żeńskiej drużyny „Sztorm Gdynia”. Następnie od sezonu 2010/2011 prowadził grupy młodzieżowe w klubie Orkan Rumia (roczniki 1998, 2004, 2007). W strukturach Szkółek Piłkarskich Arki Gdynia pracuje od 2015, początkowo związany w AG Rumia. Od września 2016 trener prowadzący AG Redłowo.

 • JAKUB PEK
  JAKUB PEK TRENER

  Z piłką nożną związany od dziecka. Wychowanek Arki Gdynia rocznika 2000. W strukturach SI Arki spędził 5 lat, skąd przeszedł do AS Pomorze, a następnie do Pogoni Lębork gdzie kontynuował karierę. Obecnie wrócił do Arki.