In aktualnosci

W najbliższy weekend czekają nasze młode zespoły kolejne spotkania w ramach rozgrywek związkowych. Flota zagra zarówno w sobotę jak i w niedzielę i oba te mecze odbędą się na obiekcie przy ulicy Zamenhofa 17! Natomiast Ejsmond Club swój mecz na wniosek rywali rozegrał już w tygodniu. Podopieczni trenera Łukasza Borkowskiego pokonali LZS Bojano 3:0!

Było to spotkanie 5-tego zespołu w lidze (LZS BOJANO) , z 6-tym (EJSMOND CLUB). Już samo to, że zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli powoduje, że emocji nie mogło zabraknąć.
– Muszę pochwalić swoich zawodników, bo jest naprawdę za conie ukrywał entuzjazmu trener Łukasz Borkowski.– Widać pracę, jaką wykonuje zespół, bo dziś, z wyżej notowanym rywalem, poradziliśmy sobie można powiedzieć… PERFEKCYJNIE. 

Chłopcy z Ejsmond Club 2007 od początku spotkania walczyli o każdy metr boiska, nie pozwalając na zbyt wiele drużynie z Bojana. Gra na „0” z tylu, żelazna defensywa, plus dobra gra ofensywnych zawodników, pozwoliła odnieść w pełni zasłużone zwycięstwo!

– Każdy z zawodników zasługuje  na wielkie brawa, a bramki Kacpra Paterki, Radka Jarockiego i Tristana Dolacińskiego pozwalają Nam cieszyć się ze zwycięstwa informuje trener Borkowski. 

 

TERMINARZ WEEKENDOWY:

MŁODZIK D1 grupa 1
10.11 sobota – g.14.30 FLOTA GDYNIA – Gdyńska AP Dąbrowa

MŁODZIK D2 grupa 2
11.11 niedziela – g.12.30 FLOTA GDYNIA – Cisowa Gdynia