In aktualnosci

Nie udało się naszym zespołom w niedziele wywalczyć punktów w swoich kolejnych meczach ligowych. Ejsmond Club uległ Bałtykowi Gdynia 2:4, natomiast Flota Gdynia wyraźnie przegrała z Gryfem Wejherowo. Okazja, aby poprawić humory nadarzy się jednak bardzo szybko, bo już w środę nasze zespoły ponownie wybiegną na boiska ligowe.

Sympatycy Ejsmond Club mogli liczyć, że po dobrym meczu z SI Arka w starciu z Bałtykiem młodzi piłkarze wywalczą punkty. Niestety tym razem to rywale okazali się lepsi.
– To było przeciwieństwo meczu z środymówi trener Ejsmond Łukasz Borkowski. – Chyba wczesna godzina dała o sobie znać co przełożyło się na formę zawodników. Z każdego meczu wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Z meczu na mecz z treningu na trening będziemy coraz mocniejsi!

Wyraźnie swój mecz przegrała natomiast Flota Gdynia.

– Byliśmy słabszą drużynąmówi Marcin Rumian, trener Floty Gdynia. – Gryf Wejherowo to zespół, który miał grać w lidze wojewódzkiej, dzieciaki trenują razem 6 lat i to było widać na boisku. Nam pozostaje skupić się na pracy treningowej! 

 

MŁODZIK D1 gr.I Gdańsk
FLOTA GDYNIA – Gryf II Wejherowo 0:14

MŁODZIK D@ gr.II Gdańsk
EJSMOND CLUB – Bałtyk AP Gdynia  2:4