In aktualnosci

Ejsmond Club i Flota Gdynia w miniony weekend zakończyły swoją pierwszą rundę w rywalizacji związkowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej! Od sierpnia w meczach naszych młodych zawodników nie brakowało emocji, zaangażowania, ale i radości z każdej minuty spędzonej na boisku! – Wiemy, jak wiele pracy jeszcze przed nami, ale wiemy też w jakim dużym stopniu Ci zawodnicy rozwinęli się piłkarsko od sierpnia – mówią zgodnie trenerzy prowadzący Ejsmond i Flotę. – Wiosną może być jeszcze lepiej, a wiemy to widząc zaangażowanie i chęć do treningów! 

Młodzi zawodnicy nie przenoszą się na halę. Ejsmond i Flota wciąż trenować będą na świeżym powietrzu i tak zarówno w listopadzie jak i w grudniu.
To już taki etap w rozwoju zawodnika, że trzeba unikać hali, a jak najwięcej czasu spędzać na boiskachmówią trenerzy.Szlifować formę do wiosennej rundy rewanżowej będziemy na obiektach gdyńskiej Checzy. 

W ostatnich meczach rundy jesiennej szczęście nie sprzyjało zarówno zawodnikom Ejsmond Club jak i Floty Gdynia. Wyjazdowe potyczki kończyły się porażkami naszych zespołów.
– Wydaje się, że chłopcy byli już chyba myślami na przerwie zimowej, bo koncentracja nie była naszą mocną stroną w tym meczumówi trener Łukasz Borkowski. Za dużo błędów, których we wcześniejszych meczach udawało się uniknąć. 

Błędy są nieuniknione. Zdarzają się w Ekstraklasie,  Lidze Mistrzów, a jak na naszą dość krótką drogę i debiut w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, 7 miejsce na 15 zespołów, na półmetku rozgrywek tuż za takimi zespołami jak Arka Gdynia, Bałtyk Gdynia czy Gryf Wejherowo powinno napawać optymizmempodsumowuje trener Łukasz Borkowski z Ejsmond Club. 

 

TERMINARZ: 

MŁODZIK D1 grupa 1 
g.11.00 (17.11 sobota): KTS-K Luzino – Flota Gdynia 4:2

MŁODZIK D2 grupa 2
g.15.00 (17.11 sobota): Cisowa Gdynia – Ejsmond Club * 6:3
g.11.00 (18.11 niedziela): Pomorzanin Gdynia – Flota Gdynia * 10:0

*mecze odbędą się na obiektach GOSiR ul.Olimpijska 5