In aktualnosci

W środę kolejne mecze rozegrały zespoły Floty Gdynia i Ejsmond Club rywalizujące w grupie MŁODZIK D2. Ejsmond był niezwykle blisko wywalczenia przynajmniej jednego punktu. Dwa razy obejmował prowadzenie, ale ostatecznie to rywale wyjeżdżali z Zamenhofa bogatsi o trzy punkty. Flota natomiast musiała uznać wyższość SI Arki, co nie było niespodzianką.

Ejsmond Club prowadzony przez trenera Łukasza Borkowskiego praktycznie w każdym z do tej pory spotkań był równorzędnym rywalem dla swoich rówieśników, a pamiętajmy, że Ejsmond jest nowo stworzonym zespołem, gdzie przed młodymi zawodnikami jeszcze wiele pracy. Po świetnym meczu z AP KP Gdynia, równie dobrym z SI Arką Gdynia teraz Ejsmond był bliski wywalczenia punktów w starciu z Pomorzaninem Gdynia.

– Prowadziliśmy dwa razymówi trener Borkowski.  – Straciliśmy głupią bramkę, która pozbawiła nas choćby punktu, dlatego nie mogę być zadowolony. Dziś stać nas było na wywalczenie trzech oczek. Każdy mecz jest jednak dla nas ogromną dawką doświadczenia. Wiem, że z popełnianych teraz błędów wyciągniemy wnioski na przyszłość.

Trudnego przeciwnika w środę miała Flota Gdynia. Nasz zespół nie dał rady przeciwstawić się Arce Gdynia SI wysoko przegrywając.

 

MŁODZIK D2 – (1 kolejka – mecze przełożone)
g.17.00 Ejsmond Club – Pomorzanin Gdynia 2:3
g.18.30 Flota Gdynia – Arka II Gdynia SI 0:17