Komunikat !!!

Drodzy Rodzice!

Tak, jak zapowiadaliśmy, chcemy być z Państwem w stałym kontakcie. Staramy się na FB aktywować dzieci i młodzież do, choć tego typu, treningów i umilać czas konkursami.
Chcemy także Państwa zapoznać z sytuacją w jakiej znalazło się Stowarzyszenie, jako że taka wiedza jest Wam należna.
Jesteśmy jedną z niewielu organizacji sportowych szkolących dzieci i młodzież, jeżeli niejedyną, która zredukowała składki członkowskie do 50%. Nie możemy, niestety, zrezygnować całkowicie ze składek, jako że ponosimy koszty stałe, które nas obowiązują – koszty czysto ludzkie. Stowarzyszenie jest związane umowami o pracę z trenerami i bez względu na sytuację, musi się wobec nich wywiązać. Tak, jak zapewne i w Państwa w zakładach pracy, nie z ich winy znaleźli się w takiej sytuacji. Są to młodzi ludzie, niejednokrotnie posiadający, tak jak większość Polaków, kredyty, czynsze i inne zobowiązania, a Stowarzyszenie jest ich pracodawcą. Administracyjnej Stowarzyszenia , na mocy porozumienia, ma czasowe obniżeniae płacy /dotyczy to 3 osób, w tym obsług ksiegowej/. Mamy także inne opłaty – podatki, ZUS, dzierżawy, z których nikt nas jeszcze nie zwolnił.

Prosimy zatem o wyrozumiałość i pozostanie z nami w tak trudnej dla wszystkich sytuacji. Jednocześnie, zapewniamy Państwa, że natychmiast po odwołaniu zakazu treningów, przystąpimy do normalnych zajęć. Chcemy także Państwu w tym miejscu zaproponować lojalność z naszej strony i prosić o taką z Państwa. W ramach pakietu lojalnościowego , proponujemy, gdy minie czas epidemii, wszystkim tym, którzy pozostaną stowarzyszeni z nami, obniżenie kosztów zarówno za uczestnictwo połkoloniach, zakupie nowych strojów, jak i planowanych obozach.

Bądźmy w stałym kontakcie, bądźmy stowarzyszeni w Stowarzyszeniu Ejsmond Club – na te trudne czasy.

Życząc , przede wszystkim zdrowia, pozdrawiamy –

Stowarzyszenie Ejsmond Club

Leave a Comment