Po wnikliwej analizie, konsultacjach z trenerami oraz mając na uwadze stałe podnoszenie poziomu sportowego zawodników AG Szkółek Piłkarskich podjęliśmy decyzję, iż na zimowe zgrupowanie pojadą reprezentacje AG Szkółek Piłkarskich skupione w dwóch grupach: 
– I grupa: roczniki 2009/2010
– II grupa: roczniki 2011/2012
 
Trenerzy z poszczególnych filii wytypują po trzech zawodników przewidzianych do wyjazdu na obóz, oraz trzech, którzy znajdą się na iście rezerwowej. Każda z grup liczyć więc będzie po 15 zawodników.
– W poniedziałek rozpoczęliśmy kontaktowanie się z rodzicami dzieci, które zostały wybrane przez trenerów – informuje trener koordynator.  – Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że czasem potrzeba dwóch/trzech dni na zastanowienie się, ale słysząc entuzjazm w słuchawce telefonu jesteśmy pewni, że to będą niezwykle udane pod każdym względem zgrupowania. 

Gdzie udadzą się na zgrupowania młodzi zawodnicy? 
– Starsza grupa pojedzie do Gniewina, gdzie w tym samym ośrodku przebywać będą zawodnicy Ejsmond Club – informują trenerzy.Natomiast młodsza grupa uda się do Przywidza, gdzie oprócz treningów czeka na zawodników mnóstwo dodatkowych atrakcji.  
 
Więcej szczegółów na temat zgrupowań zimowych zostanie przekazanych rodzicom, a także we wtorek pojawi się na naszej stronie internetowej. 
 
Z rodzicami wyselekcjonowanych dzieci kontaktować się będą trenerzy oraz nasza administracja.