Menu Zamknij

MIKOŁAJKI – 8 grudnia !

W grudniu na naszych młodych zawodników czeka wspaniała niespodzianka ! Tak jak miało to miejsce w latach poprzednich serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH zawodników trenujących w naszych filiach do udziału w turnieju MIKOŁAJKOWYM ! Ty razem to wydarzenie zaplanowaliśmy na 8 grudnia ! 

  • Tradycyjnie już będzie sporo grania. Filie w poszczególnych rocznikach będą rywalizowały między sobą, przy gorącym dopingu rodzin i znajomych
  • nie zabraknie poczęstunku, a dla WSZYSTKICH dzieci MIKOŁAJ będzie miał przygotowaną niespodziankę 
  • Jednak już teraz nie zapomnijcie zarezerwować sobie 8 grudnia by być tego dnia razem z nami!  Spotykamy się ponownie na nowoczesnej hali sportowej Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni Oksywiu ul Grudzińskiego. 

>>>>  PLAN TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO  <<<<<<

 

ROCZNIK 2014
HALA 2

1. KOLEJKA
10:00 – 10:10 PÓŁNOC – CENTRUM
10:13 – 10:23 PÓŁNOC – WICZLINO
2. KOLEJKA
A 10:26 – 10:36 CENTRUM – WICZLINO
B 10:39 – 10:49 PÓŁNOC – CENTRUM
3. KOLEJKA
 A 10:51 – 11:01 PÓŁNOC – WICZLINO
B 10:51 – 11:01 CENTRUM – WICZLINO

ROCZNIK 2013
HALA 1

1. KOLEJKA
 A 10:00 – 10:08 PÓŁNOC – CENTRUM 1
 B 10:00 – 10:08 WICZLINO 2 – WICZLINO 3
2. KOLEJKA
A 10:10 – 10:18 CHYLONIA – WICZLINO 1
 B 10:10 – 10:18 CENTRUM 2 – KARWINY
3. KOLEJKA
A 10:20 – 10:28 PÓŁNOC – WICZLINO 2
B 10:20 – 10:28 WICZLINO 3 – CENTRUM 1
4. KOLEJKA
A 10:30 – 10:38 CHYLONIA – CENTRUM 2
B 10:30 – 10:38 WICZLINO 1 – KARWINY
5. KOLEJKA
A 10:40 – 10:48 PÓŁNOC – WICZLINO 3
 B 10:40 – 10:48 WICZLINO 2 – CENTRUM 1
6. KOLEJKA
A 10:50 – 10:58 CHYLONIA – KARWINY
B 10:50 – 10:58 CENTRUM 2 – WICZLINO 1

FINAŁY

MECZ o 7 MIEJSCE
HALA 1

A 11:03-11:11 4 miejsce grupa A – 4 miejsce grupa B

MECZ o 5 MIEJSCE
HALA 1

B 11:03 – 11:11 3 miejsce grupa A – 3 miejsce grupa B

MECZ o 3 MIEJSCE
HALA 1

A 11:15 – 11:23 2 miejsce grupa A – 2 miejsce grupa B

MECZ o 1 MIEJSCE
HALA 1

 B 11:15 – 11:23 1 miejsce grupa A – 1 miejsce grupa B

ROCZNIK 2012

1. KOLEJKA
 HALA 1 11:50 – 11:58 PÓŁNOC – CENTRUM 1
 HALA 2 11:50 – 11:58 WICZLINO 1 – KARWINY

2. KOLEJKA
 HALA 1 12:00 – 12:08 CENTRUM 2 – WICZLINO 2
 HALA 2 12:00 – 12:08 PÓŁNOC – KARWINY

3. KOLEJKA
 HALA 1 12:10 – 12:18 CENTRUM 1 – WICZLINO 2
 HALA 2 12:10 – 12:18 WICZLINO 1 – CENTRUM 2

4. KOLEJKA
 HALA 1 12:20 – 12:28 PÓŁNOC – WICZLINO 2
 HALA 2 12:20 – 12:28 KARWINY – CENTRUM 2

5. KOLEJKA
 HALA 1 12:30– 12:38 CENTRUM 1 – WICZLINO 1
 HALA 2 12:30 – 12:38 PÓŁNOC – CENTRUM 2
6. KOLEJKA
 HALA 1 12:40 – 12:48 WICZLINO 2 – WICZLINO 1
 HALA 2 12:40 – 12:48 KARWINY – CENTRUM 1

7. KOLEJKA
 HALA 1 12:50 – 12:58 PÓŁNOC – WICZLINO 1
 HALA 2 12:50 – 12:58 CENTRUM 2 – CENTRUM 1

8. KOLEJKA
 HALA 1 13:00 – 13:08 WICZLINO 2 – KARWINY

ROCZNIK 2011

1. KOLEJKA
 HALA 1 13:40 – 13:50 PÓŁNOC – CENTRUM
 HALA 2 13:40 – 13:50 WICZLINO 1 – WICZLINO 2
2. KOLEJKA
 HALA 1 13:53 – 14:03 WICZLINO 1 – CHYLONIA
 HALA 2 13:53 – 14:03 PÓŁNOC – WICZLINO 2
3. KOLEJKA
 HALA 1 14:06 – 14:16 CENTRUM – WICZLINO 1
 HALA 2 14:06 – 14:16 CHYLONIA – WICZLINO 2
4. KOLEJKA
 HALA 1 14:19– 14:29 PÓŁNOC – CHYLONIA
 HALA 2 14:19 – 14:29 WICZLINO 2 – CENTRUM
5. KOLEJKA
 HALA 1 14:32 – 14:42 PÓŁNOC – WICZLINO 1
 HALA 2 14:32 – 14:42 CHYLONIA – CENTRUM

ROCZNIK 2010

1. KOLEJKA
 HALA 1 15:10 – 15:20 PÓŁNOC – CENTRUM
 HALA 2 15:10 – 15:20 WICZLINO – CENTRUM 2
2. KOLEJKA
 HALA 1 15:23 – 15:33 WICZLINO – CHYLONIA
 HALA 2 15:23 – 15:33 PÓŁNOC – CENTRUM 2
3. KOLEJKA
 HALA 1 15:36 – 15:46 CENTRUM – WICZLINO
 HALA 2 15:36 – 15:46 CHYLONIA – CENTRUM 2
4. KOLEJKA
 HALA 1 15:49– 15:59 PÓŁNOC – CHYLONIA
 HALA 2 15:49 – 15:59 CENTRUM 2 – CENTRUM
5. KOLEJKA
 HALA 1 16:02 – 16:12 PÓŁNOC – WICZLINO
 HALA 2 16:02 – 16:12 CHYLONIA – CENTRUM

ROCZNIK 2009/2008

1. KOLEJKA
 HALA 1 16:30 – 16:38 PÓŁNOC – CENTRUM 1
 HALA 2 16:30 – 16:38 CHYLONIA 1 – KARWNY 2
2. KOLEJKA
 HALA 1 16:40 – 16:48 CENTRUM 2 – WICZLINO 1
 HALA 2 16:40 – 16:48 CHYLONIA 2 – KARWINY 1
3. KOLEJKA
 HALA 1 16:50 – 16:58 PÓŁNOC – CHYLONIA 1
 HALA 2 16:50 – 16:58 CENTRUM 1 – KARWINY 2
4. KOLEJKA
 HALA 1 17:00 – 17:08 CENTRUM 2 – CHYLONIA 2
 HALA 2 17:00 – 17:08 WICZLINO 1 – KARWINY 1
5. KOLEJKA
 HALA 1 17:10 – 17:18 CENTRUM 1 – CHYLONIA 1
 HALA 2 17:10 – 17:18 PÓŁNOC – KARWINY 2
6. KOLEJKA
 HALA 1 17:20 – 17:28 WICZLINO 1 – CHYLONIA 2
 HALA 2 17:20 – 17:28 CENTRUM 2 – KARWINY 1

FINAŁY

7 MIEJSCE

 HALA 2 17:33 – 17:41 3 miejsce grupa A – 3 miejsce grupa B

5 MIEJSCE

 HALA 2 17:45 – 17:53 3 miejsce grupa A – 3 miejsce grupa B

3 MIEJSCE

 HALA 1 17:33 – 17:41 2 miejsce grupa A – 2 miejsce grupa B

1 MIEJSCE

 HALA 1 17:45 – 17:53 1 miejsce grupa A – 1 miejsce grupa B

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *