NA zakończenie roku przygotowaliśmy dla WAS wspaniałą niespodziankę! Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie i organizacja turnieju MIKOŁAJKOWEGO dla dzieci z AG Szkółek Piłkarskich oraz Ejsmond Club ! Nasza akcja daje możliwość zrobienia prezentu najmłodszym, a jednocześnie zrobienia … sobie fantastycznego prezentu! Można więc jednocześnie ZOSTAĆ Świętym MIKOŁAJEM i samemu obdarować się w tym wspaniałem czasie. 

Do MIKOŁAJKOWEJ akcji włącza się GRZEGORZ NICIŃSKI ! Były piłkarz i trener Arki Gdynia, legenda klubu ma dla WAS wspaniałe niespodzianki! Na LICYTACJĘ trafiają bowiem: PIŁKA Z PODPISAMI ZAWODNIKÓW, którzy znaleźli się w jedenastce 90-lecia klubu! Dodatkowo na licytacji jest już koszulka Grzegorza Nicińskiego z nr 90, na której sam osobiście złoży autograf i dedykację dla zwycięzcy licytacji ! 

JAK TEGO DOKONAĆ ? 

  • Na licytację wystawiać będziemy różne pamiątki piłkarskie. Wystarczy kliknąć w prowadzoną przez na za pomocą portalu Allegro aukcję, przebić konkurencję i cieszyć się unikatową pamiątką !
  • Od poniedziałku licytacji są już koszulki: MICHAŁA NALEPY, MARKO VEINOVICIA, RAFAŁA MURAWSKIEGO oraz koszulka  podpisami wszystkich zawodników ARKI GDYNIA

>> Zachęcamy do udziału w licytacji! WSZYSTKIE zebrane pieniądze zostana przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz na prezentu dla naszych najmłodszych zawodników !

koszulka Rafała Murawskiego z Rubina Kazań

- Na naszą licytację trafia koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO z czasów gry w Rubinie Kazań. Dla kolekcjonerów to okazja do zdobycia koszulki bardzo rzadko spotykanej ! Właśnie w Rubinie Kazań Rafał Murawski dostąpił zaszczytu występów w Lidze Mistrzów. Zagrał m.in. przeciwko słynnej FC Barcelonie! Zapraszamy do licytacji przypominając, że każda złotówka zostanie przekazana na upominki dla dzieci, które zostana wręczone podczas turnieju Mikołajkowego

Koszulka Karola Linettego z autografem!

- Kolejna koszulka na licytacji ! Tym razem zachęcamy do zdobycia pamiątki jaką niewątpliwie będzie koszulka Karola Linettego z Sampdorii z autografem pomocnika reprezentacji POLSKI ! Przypomnijmy, że Karol ma już uznana markę we włoskiej Seria A, a także jest powoływany na mecze reprezentacji Polski. Zachęcamy do licytacji, przypominając, że wszystkie zebrane pieniądze będą przekazane na organizację Turnieju MIKOŁAJKOWEGO oraz prezenty dla młodych zawodników AG Szkółek Piłkarskich

koszulka Rafała Murawskiego z Pogoni Szczecin

- Na licytację trafia jeszcze jedna koszulka Rafała Murawskiego. Tym razem trykot pochodzi z czasów gry w Pogoni Szczecin, a więc z klubu, w którym zakończył swoją piłkarską karierę. Rafał Murawskie przekazuje oryginalną koszulkę, a dodatkowo osoba, która tę pamiątkę wylicytuje będzie mogła liczyć na autograf pomocnika z dowolną dedykacją - serdecznie zachęcamy do licytacji przypominając, że całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na prezenty dla najmłodszych zawodników AG Szkółek Piłkarskich z okazji Turnieju MIKOŁAJKOWEGO

koszulka Kamila GROSICKIEGO z autografem

- Na licytację trafia prawdziwy unikat - gratka dla kolekcjonerów - koszulka Kamila GROSICKIEGO jeszcze z czasów gry we francuskim Stade Rennais ! Dodatkowo koszulka jest opatrzona autografem pomocnika reprezentacji Polski! ! - serdecznie zachęcamy do licytacji przypominając, że całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na prezenty dla najmłodszych zawodników AG Szkółek Piłkarskich z okazji Turnieju MIKOŁAJKOWEGO

Piłka z podpisami jedenastki 90-lecia Arki Gdynia

- To unikatowa pamiątka, której zazdrościć będą wszyscy kibice! Na licytację trafia piłka specjalnie wydana na 90-lecie klubu Arki Gdynia. Piękna, stylizowana na dawne lata futbolówka dodatkowo okraszona podpisami piłkarzy Arki Gdynia, którzy znaleźli się w jedenastce 90-lecia żółto-niebieskich! Znajdziecie więc na piłce autografy m.in. Janusza Kupcewicza, Tomasza Korynta, Czesława Boguszewicza, Marcusa da Silva i czy Grzegorza Nicińskiego, który tę piłkę na zdjęciu prezentuje! Wspaniała pamiątka i piękna historia klubu, historia zawodników, którzy łączą pokolenia, które dały największe sukcesy żółto-niebieskim jak dwukrotne zdobycie Pucharu Polski, Superpuchar Polski czy piękne awanse i sezony gry w Ekstraklasie!

koszulka Rafała Murawskiego z EURO 2012

- Rafał Murawski przekazuje na licytację kolejną pamiątkę. Tym razem jest to koszulka z reprezentacji POLSKI z Mistrzostw Europy 2012, które odbyły się w naszym kraju ! Rafał Murawski był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski podczas turnieju, który odbył się w naszym kraju. Dla kolekcjonerów jest to nie lada gratka , tym bardziej zachęcamy do licytowania!

Koszulka Grzegorza Nicińskiego z nr 90 i dedykacją

- Na licytację trafia także koszulka trenera i byłego zawodnika Arki Gdynia GRZEGORZA NICIŃSKIEGO ! Koszulka z numerem 90 przypominająca, iż w tym roku klub obchodzi 90-lecie powstania. Grzegorz Niciński jest jedną z legend Arki Gdynia. Jest wychowankiem żółto-niebieskich, w tym klubie spędził piękne lata, aż w końcu po grze w innych zespołach Ekstraklasy wrócił do Gdyni w roli trenera. Poprowadził zespół do Awansu do Ekstraklasy, a także walnie przyczynił się do wywalczenia Pucharu polski doprowadzając drużynę do finału tych rozgrywek! Grzegorza Nicińskiego docenili także kibice umieszczając go w jedenastce 90-lecia! - Osoba, która wylicytuje koszulkę, będzie mogła poprosić Nicińskiego o to, aby na koszulce złożył autograf oraz indywidualną dedykację!

Koszulka ARKI GDYNIA z podpisami zawodników 19/20

- Rafał Siemaszko, napastnik Arki Gdynia z dumą prezentuje koszulę Arki Gdynia z sezonu 2019/2020 - koszulkę z podpisami wszystkich zawodników ! Taką pamiątkę na pewno chciałby mieć w domu każdy kibic Arki Gdynia. Koszulka bez nadruku na plechach, więc według własnego uznania można już po wygraniu licytacji odpowiednio spersonalizować sobie pamiątkę. Koszulka będzie efektownie prezentować się w ramie na ścianie, w biurze, gabinecie czy w mieszkaniu na ścianie. Będzie też doskonała do tego, aby ubranym w nią dopingować żółto-niebieskich na meczu ligowym i chwalić się przed kolegami! Zachęcamy do licytacji !

Koszulka Michała NALEPY z autografem

- Na licytację przeznaczamy koszulkę MICHAŁA NALEPY podpisaną przez pomocnika ARKI GDYNIA ! To właśnie ten zawodnik strzelił jedną z bramek w meczu derbowym z Lechią Gdańsk (20.10.2019) zakończonym remisem 2:2! Dla osoby, która wylicytuje taką koszulkę na pewno będzie to doskonała pamiątka zwłaszcza, że doskonale wiemy ile znaczy bramka zdobyta w meczu derbowym. Dla samego Michała Nalepy sezon 2019/2020 jest jednym z najlepszych w karierze. Stał się liderem środka pola gdyńskiej Arki, jest jedną z najważniejszych postaci w drużynie. Przypomnijmy także, że praktycznie od samego początku swojej kariery związany jest z Arką. Wychowanek Jedynki Reda do Gdyni trafił jeszcze do zespołów juniorskich. Przeszedł wszystkie szczeble szkolenia, aż zadebiutował w pierwszej drużynie i doszedł do momentu, gdy stanowi o sile drużyny grającej w Ekstraklasie. Licząc na to, że śladami Michała pójdzie kilku młodych zawodników rozpoczynających swoją przygodę w AG Szkółkach Piłkarskich zachęcamy do udziału w licytacji.

Koszulka MARKO VEJINOVICIA z autografem

- Na licytację trafia koszulka strzelca bramki, która dała Arce Gdynia remis 2:2 w meczu derbowym z Lechią Gdańsk rozegranym 20.10.2019 roku ! Na pewno każdy kibice zamykając oczy od razu przypomina sobie akcję z ostatnich minut meczu derbowego, gdy to MARKO VEJINOVIĆ pięknym strzałem pokonał bramkarza Lechii Gdańsk i zapewnił Arce Gdynia jeden punkt! Warto zaznaczyć, że transfer MARKO zaliczany jest do tych najbardziej udanych w historii Arki. Zawodnik pojawił się w Gdyni na początku 2019 i walnie przyczynił się do utrzymania żółto-niebieskich w Ekstraklasie. Zdążył w tak krótkim czasie przekonać do swojej osoby żółto-niebieskich kibiców. Tym bardziej warto mieć w domu tak wyjątkową pamiątkę jaką jest koszulka MARKO VEJINOVICIA z jego własnoręcznym podpisem. W takiej koszulce będzie można z dumą pojawić się na kolejnych meczach żółto-niebieskich!

Koszulka RAFAŁA MURAWSKIEGO (Lech P.)z autografem

- Na licytację swoją koszulkę z występów w Lechu Poznań przeznaczył także Rafał Murawski, a więc fundator Fundacji "Nigdy Nie Zostaniesz Sam", a także przede wszystkim wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy, zawodnik, który grał w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Trzeba także pamiętać, że na szerokie piłkarskie wody Rafał Murawski wypłynął z Arki Gdynia. Kolejne etapy kariery przynosiły pomocnikowi sukcesy i prawie 50 występów w reprezentacji Polski, co jest znakomitym wynikiem. Przekazana na licytację koszulka to oryginalna koszulka, w której Murawski biegał po boiskach Ekstraklasy. Okraszona podpisem zawodnika będzie doskonała pamiątką osoby, którą ją wylicytuje.