Przed nami kolejny już rok szkolenia w ramach projektu „ARKA NA TWOJEJ DZIELNICY”. Z każdym kolejny sezonem staraliśmy się rozwijać i stwarzać naszym młodym zawodnikom jak najlepsze warunki do stawiania swoich pierwszych kroków w sporcie.
Jeszcze przed wznowieniem zajęć treningowych podjęliśmy kilka ważnych decyzji! Wszystkie one mają na celu podniesienie poziomu sportowego i organizacyjnego AG Szkółek Piłkarskich. 
– Chcemy, aby dzieci miały jak najlepsze warunki do treningów nawet kosztem tego, że będą musiały zmienić filię. Podniesie się poziom i jakość treningów, także dzięki temu, że prowadzić je będą główni, najlepsi trenerzy! Dzieci będą trenować w zdecydowanie lepszych warunkach, na obiektach, których nie będą dzielić z innymi szkółkami. Dzięki PONIESIENIU POZIOMU więcej naszych młodych piłkarzy trafi w przyszłości do SI Arki Gdynia, a później mamy nadzieję także do pierwszego zespołu! 
Dlatego też od WRZEŚNIA 2019 wprowadzamy zmiany organizacyjne, które szczegółowo opisujemy poniżej. Mniejsza ilość FILII daje nam możliwość podniesienia poziomu szkolenia, po drugie stawiamy na infrastrukturę obiektów na których trenujemy, a po trzecie na przygotowanie sprzętowe młodych zawodników.
 

JAK w praktyce wyglądać będą zmiany, które zajdą w AG Szkółkach Piłkarskich od września 2019 ?

 • Dokonaliśmy reorganizacji FILII. Zamiast osobnych Pogórze i Obłuże od września funkcjonować będzie filia PÓŁNOC. Naszą bazą będą dotychczasowe obiekty filii Pogórze. Zachęcamy dzieci do tej pory uczestniczące w zajęciach na Obłużu do przeniesienia się na Pogórze. Nasza decyzja spowodowana jest tym, iż:
  – odległość pomiędzy dzielnicami nie jest duża, a warunki treningowe, jakimi dysponowaliśmy na na Obłużu znacznie odbiegały od standardów, które sobie założyliśmy. 
  Dodatkowo na Pogórzu rozpoczęła się renowacja boiska, dzięki czemu od przyszłego roku dzieci trenować będą w komfortowych warunkach!  
  Jednocześnie informujemy, iż od września dzieci na Pogórzu  trenować będą od razu na hali ! Jest to związane z wymianą nawierzchni boiska, o której wspominamy powyżej
 • POWSTANIE filia CENTRUM z połączenia REDŁOWA i WITOMINA. Powodem takiej zmiany jest dbałość o to, aby dzieci z trenowały w jak najlepszych warunkach. Postanowiliśmy, że najlepiej jest, aby dzieci miały do dyspozycji całe boisko dla siebie jak to ma miejsce na Redłowie, a nie dzieliły obiekt z innymi szkółkami (Witomino). Ponadto wzmocniona zostanie kadra szkoleniowa, gdyż zajęcia prowadzić będą główni trenerzy z obu oddziałów.  Zajęcia filii CENTRUM odbywać się będą na obiektach przy ulicy Cylkowskiego. 
 • SPRZĘT SPORTOWY – od września obowiązywał będzie jeden komplet strojów dla wszystkich filii, który można zakupić na naszej stronie internetowej www.fansporthome.pl . Chcąc wejść na wyższy poziom nie możemy dopuścić, aby na treningu dzieci trenowały w różnych strojach. Obowiązującym kompletem jest żółta koszulka, niebieskie spodenki i niebieskie getry. Taki komplet pozwoli dzieciom identyfikować się z projektem AG Szkółek Piłkarskich i tworzyć jedną drużynę 

NASZE FILIE

CHYLONIA
WICZLINO
PÓŁNOC
CENTRUM

 • TRENER KOORDYNATOR
  – Rafał MURAWSKI – tel. 732-855-363
 • TRENERZY w poszczególnych filiach:

  -> POGÓRZE
  – Maciej Dąbrowski – tel.517-739-868


  -> CENTRUM 

  – Krzysztof JANCZAK – tel: 535-191-434
  – Tomasz LISOWSKI – tel: 502-765-133

  -> WICZLINO : 
  – Piotr WILK – 512-364-794

  -> CHYLONIA :
  – Krzysztof JANCZAK – tel: 535-191-434