Na CHYLONIA oraz w filiach CENTRUM i PÓŁNOC od poniedziałku 2 września rozpoczynamy zajęcia treningowe zgodnie z grafikiem, jaki zamieściliśmy w minionym tygodniu, a jaki przypominamy w tej wiadomości. 
Ze względu na zmiany organizacyjne w szkole na Wiczlinie zajęcia treningowe w tej filii zostaną wznowione w przyszłym tygodniuinformuje trener Krzysztof Janczak. Jak tylko będziemy znali dokładny rozkład zajęć od razu zostanie on opublikowany na naszej stronie internetowej. 

  • ” Mamy nadzieję, że dzieci po wakacjach wrócą do treningów chętne do systematycznej pracy na zajęciach, która zaowocuje podnoszeniem ogólnej sprawności fizycznej oraz umiejętności piłkarskich „
  • PRZYPOMINAMY o naborach dla dzieci z rocznika 2014 ! Będzie to teraz najmłodszy rocznik uczestniczący w zajęciach AG Szkółek Piłkarskich
  • PRZYPOMINAMY także o konieczności zakupu sprzętu sportowego! Trenerzy będą zwracać uwagę, aby dzieci trenowały  w obowiązującym komplecie treningowym, tak, aby od strony dbać o dobry wizerunek AG Szkółek Piłkarskich ! (poniżej znajduje się baner,  w który można kliknąć, aby przenieść się do sklepu)
  • WSZYSTKIM NASZYM MŁODYM PIŁKARZOM życzymy udanej przygody z AG Szkółkami Piłkarskimi w roku szkolnym 2019/2020.